Kelime-i Tevhid sancağı taşıyan gence küfreden zanlı adliyeye sevk edildi Kelime-i Tevhid sancağı taşıyan gence küfreden zanlı adliyeye sevk edildi

AK Partili Üsküdar Belediyesi’nin "hafız" Başkanı Hilmi Türkmen, laik-Kemalist düzene ayak uydurdu. 100 binlik konserle sekülerizmi finanse etmeyi başardı.

Özellikle de devletin tasarruf çağrısı yaptığı dönemde şarkıcılara milyonlar harcadı.

Seküler Kemalist kitle “kültür-sanat” diye önümüze Batı'dan ithal ettikleri saçmalıkları koyarken, yeşil Kemalistler ise onlardan geri kalmıyor. Kemalistlerde ne varsa yeşilini empoze etmeye kalkıyor. Belediye başkanları bunları da kültür diye millete satıyor. 

Hilmi Türkmen, Üsküdar'da gerçekleştirdiği konser için, sosyal medya hesabından "Bugün İstanbul’da gençler Üsküdar’a aktı dersek abartmış olmayız. 18:00’de açılan etkinlik alanına 145 bin misafirimiz girebildi, birçoğu da dışardan eşlik etti. Oğuzhan Koç ve Sagopa Kajmer’e İstanbul’un her yanından gelen gençlere yaşattıkları şölen için teşekkür ediyoruz." dedi.

AK Partili Üsküdar Belediyesi’nin Başkanı Hilmi Türkmen'e, tasarruf çağrısı yapılan bir dönemde şarkıcılara milyonlarca lira harcadığı, ayrıca kız-erkek bir arada konser düzenlediği için sosyal medyadan tepki yağdı.