Devletin LGBT'li sapıklara karşı sessizliğini fırsat bilen ucubeler daha da azdı. Kadınlar tuvaletine girerek milleti kışkırtmaya çalışan sapık travesti kaşınıyor.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada birlik olan kadınlar, kendi tuvaletlerini kullanan ve ‘kadın olduklarını iddia eden’ translara karşı isyan etmiş ve LGBT’lilerin tuvaletlerine girmelerine engel olunmasını talep etmişti.

Yeni Şafak'ın haberine göre Semih Özkarakaş isimli bir travesti de erkekler tuvaletinde çektiği fotoğrafı Twitter hesabından paylaşarak vatandaşları kışkırtmaya çalıştı.

Desinler toplumu Desinler toplumu

'Kocalarınızla aynı tuvalete giriyorum'

Mahremiyetlerine yapılan saldırıya tepki gösteren kadınları hedef alan Özkarakaş, "Erkekler tuvaleti olarak kurgulanmış bir yerde bir travesti olarak işedim. Hadi bir şey deyin de üzerinize işeyeyim. Ve transfobik kadınlar baksanıza kocalarınızla aynı tuvalete giriyorum." ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada oldukça aktif olan LGBT lobisinden güç alınarak yapılan bu kışkırtıcı paylaşım, vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı. 

Daha önce de benzer vakalar yaşandı

Ne idiğü belirsiz LGBT’li sapkınlar, sosyal medyada girdikleri kadınlar tuvaletinde fotoğraflarını paylaşıyor. Yetkililer gerekeni yapmazsa bu rezalet daha da artacak.