Her şeyi dinden soyutlayıp ahlakı, normları izafileştiren ve bunu da çeşitli propaganda araçlarıyla tüm dünyaya empoze eden Batı dünyası iyice çığırından çıktı.

Ruhî kıymeti olan her şey Batı eliyle hayatımızın merkezinden tenhalara çekildi. Yerini bir bir hayvanî insiyaklar aldı. Hayvanlar gibi çiftleşen, beslenen, biriktiren, tüketen, saldıran bir toplum. Kendilerini muasır medeniyet seviyesi olarak gören ve bu seviye istikâmetinde kendisinden başlayarak beşeriyeti insanlıktan çıkarmaya devam ediyor. 

LGBT sapkınlığından sonra insanın hayaline bile getiremeyeceği sapkınlıkları güya "doğal bir yönelim"miş gibi sunmaya başladılar.

Almanya’nın Würtzberg Üniversitesi'nde gerçekleştirilen TEDx konferansında konuşmacı olan tıp öğrencisi Mirjam Heine, pedofilinin değişmez bir cinsel yönelim olduğunu savunarak, “Pedofilleri dışlayarak, onları suçlayarak bir yere varamayız. Pedofili de eşcinsellik gibi doğal bir cinsel yönelimdir. Onları izole etmek çocuklara yönelik cinsel istismar olaylarını daha da artırır.” ifadelerini kullandı.

Herkesin sübyancı doğabileceğini savunan TEDx konuşmacısı Mirjam Heine’in, “Bana göre Pedofili bir kişinin yaptığı değil yapmak istediği bir şeydir. Cinsel tercih ve yönelimlerini özgürce yaşamalılar. Tabi ki bu tercihlerini cinsel bir suça bulaşmadan yapmalılar. Pedofillerin sosyal izolasyona tabi tutulmasını, toplumdan dışlanmasını doğru bulmuyorum. Böyle yaparak aslında çocukların cinsel istismarı vakalarını artırıyoruz.” şeklindeki ifadeleri izleyicilerden de tepki aldı.

TEDx açıklama yapmak zorunda kaldı

TEDx konuşmacısının pedofiliyi savunan ifadelerine yoğun tepkiler gelmesi üzerine TEDx yönetimi açıklama yapmak zorunda kaldı. TEDx yetkililerinden yapılan açıklamada, “Konuşmacımız kendi güvenliği için Youtube’da yayınlanan konferans görüntülerinin kaldırılmasını talep etti. Politikamız gereği buna saygı duyduk ve kaldırılmasını onayladık. Ayrıca belirtmek isteriz ki; TEDx olarak Pedofiliyi desteklemiyoruz.” diyerek Pedofiliyi savunan konuşmacıdan farklı düşündüklerini ifade etmek zorunda kaldı.