15 Temmuz gecesi Çengelköy'de ABD’nin maşası FETÖ’cü darbeciler tarafından vurularak şehit edilen Halil Kantarcı’yı ve 250 şehidimizi, şehadetlerinin yıl dönümünde rahmet ve minnetle yad ediyoruz.

İbda erleri, memleketimizde Siyonist-Haçlı uşaklarının İslâm'a, vatana ve millete karşı yaptığı her türlü saldırıda olduğu gibi dün gece yapılan darbe girişimi sırasında da en ön saflarda darbecilere- Hak ve halk düşmanlarına karşı mücadele etmişlerdir. Biz bu dava uğruna mücadele etmekten ve yeri geldiğinde bedel ödemekten hiçbir zaman geri durmadık ve durmayacağız. Bu dava, şehidlerin kanı ile yürümektedir. Halil Kantarcı gönüldaşımız da darbeci askerlerin yakın mesafeden açtığı ateş sonucu boğazından vurularak o şehidler kervanındaki yerini almıştır.

Halil Kantarcı, 28 Şubat döneminde de İslâm düşmanı güruha karşı kan can pahası bir mücadele sergilemiş; 18 yaşından küçük olmasına mukabil idam cezasıyla yargılanmıştır. 28 Şubat sürecinde İslâm düşmanlarının Bandırma Cezaevi'nde bulunan Müslümanlara yaptığı operasyon sırasında yanında olduğu Hasan Meriç gönüldaşımız gibi o da İslâm'ı, vatanı ve milleti muhafaza uğruna mertçe bir direniş göstermiş ve şehid olmuştur. Kendisi FETÖ ile mücadeleden de asla imtina etmemiş ve bu Siyonist uşağı güruhun alçaklığını her platformda dile getirmiş ve karşı çıkmıştır.

Halil Kantarcı kimdir?

Okumak için TIKLAYINIZ