Terörist Yahudilerin soykırımı altında on binden fazla Filistinli katledildi, 30 bine yakın kişinin yaralandı ve binlerce kişi kayboldu. Teröristlerin Ebu Asi okuluna sığınan sivillere yaptığı saldırıda torunları şehit olan Gazzeli bir adam “Vallahi Yahudilerden intikam alacağım” dedi. 

Filistin resmi ajansı WAFA'nın haberine göre, İsrail savaş uçakları, Gazze kentinin batısındaki Eş-Şati Mülteci Kampı'na saldırı düzenledi.

Saldırıda, yerinden edilen binlerce Filistinlinin sığındığı, irleşmiş Milletler (BM) Yakın Doğu'daki Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansı'na (UNRWA) ait Ebu Asi okulunun çevresi de hedef alındı.

İsrail saldırısında en az 5 kişi öldürüldü, çok sayıda kişi yaralandı.

İsrail ordusu saldırıyı beyaz fosfor bombası ve top mermileri ile düzenledi.

Yahudiler artık rahat edemeyecek!

Artık sonlarının geldiğini anlayan ve bu sebeple de her türlü alçaklığı kendilerine kar olarak gören Yahudiler, sadece Filistin'de değil, dünyanın hiçbir yerinde rahat edemeyecek. Fare deliğine de sığınsalar, oradan onu çekip çıkaracak bir yiğit elbette olacak. Sadece Filistinliler intikam ateşiyle yanmıyor, Müslüman kardeşlerinin acısını acısı bilen milyonlarca Türk de bu intikam ateşiyle yanıyor. En kısa zamanda hesabını soracağı günü bekliyor!