Kemalist rejimin Batılı kanunlarını Müslümanlara sopa olarak sallamayı kendilerine vazife addeden Batıcı laikler, İslam düşmanlığını Allah’ın kanunları olan şeriat üzerinden göstermeye devam ediyor.

Trabzonspor Divan Başkanı olan ve yeniden aday olmayan Ali Sürmen, “Yaşasın şeriat” paylaşımı yapan tribün lideri Mehmet Fındıkçı’nın disiplin kuruluna sevk edildiğini açıkladı.

Bu ne vicdansızlık! İnternet üzerinden bebeklerini satıyorlar Bu ne vicdansızlık! İnternet üzerinden bebeklerini satıyorlar

Ali Sürmen, yaptığı açıklamada, “19 Şubat’ta sosyal medya hesabında ‘Yaşasın şeriat’ diye paylaşım yaptı. Bu hareket, hak anayasa suçudur ve Türk Ceza Kanunu’na göre suç olmakla birlikte kulübümüzün tüzüğünün 7. maddesindeki kulübün amaçlarına aykırı davranıştır. Dün itibarıyla, tüzüğün 58. madde gereği kendisini disiplin kuruluna sevk ettik.” dedi.

Mehmet Fındıkçı ise karar üzerine sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Fındıkçı "İnsanların kanununu yüce Allah’ın kanunundan üstün gören zavallılar mahşerde neyin ne olduğu gördüğünüzde yüce Allah yar ve yardımcınız olsun. Günahkar olabiliriz ama bu Allah’ın dinine sahip çıkmayacağımız anlamına gelmez" dedi.