"Filistin direnişinin devam etmesinden dolayı memnunum. Hamas, ben Hamas üyesi değilim, FHKC üyesiyim, savaşıyor ve iyi gidiyor. Savaşmaya devam ediyorlar ve İsrailliler de masumlara saldırıyor. Ayrıca askerlere ya da yerleşim yerlerine saldıran Filistinlilerin kendi ülkelerinde olduğunu iddia ediyorlar. Filistinliler kendi ülkelerinde. Onlar gerçek Filistinliler. Ve Yahudilerin büyük çoğunluğu İbrani kökenli değil, taklit yapıyorlar. Onlar fanatik Yahudiler. Bu konuyla hiçbir ilgileri yok. Bir damla İbrani kanı taşımıyorlar, çok basitler. Rusya'nın doğusundan, dağların diğer tarafından geldiler. Ve oradaki kral, Türklerin talep ettiği gibi Müslüman olmak istemedi. Yahudiliği keşfettiler ve Yahudi oldular. Bunlar Aşkenazlar. Sonra batıya, Rusya boyunca gittiler ve bizim Aşkenaz dediğimiz bu insanlar bir damla İbrani kanı taşımıyorlar. Sefaradlar İbranilerin torunlarıdır ve çoğu iyi insanlardır. Araplarla birlikte yaşıyorlar ve bizi rahatsız etmiyorlar. Filistin'deki İbraniler, Filistin davasını destekliyorlar, onlar bizim dostlarımız.

Bir şeyler yapmak zorundayız, bu savaşı biz kazanacağız. Ben Müslüman Kardeşlerden değilim, Hamas'la aynı ideolojiden değilim ama Hamas'a saygı duyuyorum ve umarım Şii bir krallığın yardımıyla kazanırlar, çünkü Arap dünyası hain Müslümanlar tarafından yönetiliyor. Bu da insanlık düşmanlarının işine geliyor. İkinci Dünya Savaşı başladığında Hitler Yahudilere saldırıyordu; ama Yahudiler Filistin'de bir devlet kurdular, Aşkenaz Yahudileri İsrail devletini kurdu. Savaşın sonuna kadar Naziler tarafından kabul edildiler. Bu bir sorundu. Seyahat ediyor, gelip gidiyor ve savaş planları yapıyorlardı. Bu tarihsel bir gerçektir, size bir sır vermiyorum. Her neyse, Hitler Yahudilerden nefret ediyordu ama Hitler'in babasının babası da bir Yahudi'ydi. Avusturya'dan gerçek bir aileden gelen gerçek bir Yahudi. Ve o bir Avusturyalıydı. Hitler, Alman değildi, ama Almanya'yı Avusturya'dan çok daha fazla seviyordu.

Mesele şu ki, şu anda Filistin'de, yani İsrail’de iktidarda olan insanlar, Nazilerin dostu olan ve Nazilerin saygı duyduğu bu insanların soyundan geliyorlar. Dolayısıyla Filistin'de kendi kökenlerini bilmeyen, görmezden gelen insanlar olduğunu anlamak çok zor değil. İbrani kökenleri yok, Sefarad Yahudileriyle hiçbir ilişkileri yok. Sefaradlar bizi rahatsız etmiyorlar, İbranice bilmeyen Aşkenazlar, İsrail ile hiçbir alakaları yok ve her türlü suçu işliyorlar.

Şimdi Hamaslı kardeşlerimiz, Hamaslı gönüldaşlarımız, cesur kardeşlerimiz Siyonistleri güçlü bir şekilde vuruyorlar. Bu olağanüstü bir şey. Şiiler de Filistinli Müslümanlara yardım ediyor, bu harika bir şey. Şimdiye kadar birçok insan öldü ve bunların çoğu gerçekten suçlu değildi, biliyorsunuz, masumdular. Ama zorla işgal ettikleri topraklardaydılar ve bunu hayatlarıyla ödüyorlardı. Hamas'ın iki yüzden fazla rehinesi var, binden fazla İsrailli öldü. Ben askerlerden bahsediyorum. Ve binlercesi daha asker olarak öldürülecek. Filistinlileri de öldürecekler. Filistinliler ölmeye hazırlar ve bunların çoğu asker değil sivil olacak. Çünkü yüz yüze gelince Filistinliler İsraillilerden daha cesur. Ve şimdi herkesin, tüm Filistinlilerin Gazze Şeridi'nin güneyini terk etmesini istiyorlar, çünkü tüm buraları yok etmek istiyorlar. Ancak Hamaslı kardeşlerimizin elinde rehin olan iki yüzden fazla Yahudi olduğunu da unutmamalılar. Ve orada oldukları gerçeği ortadayken, kitlesel bir şekilde saldırmaya devam ederlerse, bu insanları öldürecekler.

Ne olacağını bilmiyoruz. Ama ne olursa olsun, biz kazanacağız, Hamas kazanacak. İnşallah.

Allahü Ekber!"

* * * 

(Face to face, the Palestinians are more courageous than the Israelis!

I am happy for the continuing of resistance of Palestine. The Hamas, I am not a member of Hamas, I am a member of the PFLP. But they are fighting, and they are doing well. And they are continuing fighting, and the Israelis are attacking innocents. They are also pretending that the Palestinians who attacked the troops or the people that are the settlements or whatever. Palestinians are in their own country. They are true Palestinians. And the most majority of the Jews are not of Hebrew origin, they are pretending. They are fanatics. They have nothing to do with this. They are not a drop of Hebrew blood, they are simple. They came from the east of Russia, the other side of the mountains. And the king there didn't want to become a Muslim, as the Turks demanded them. They discovered Judaism and they became Jews. These are the Ashkenaz. And then they went to the west, through Russia all the way, and these are what we are calling them, the Ashkenaz, are not having a drop of Hebrew blood. The Sephardics are descendants from the Hebrews and most of them are good people. They live with the Arabs and they are well, they don't bother us. And the Hebrews of the Palestine, they are for the Palestinian cause. They are our friends.

We have to do something. This war we will win. I am not a Muslim brother. I am not from the same ideology of the Hamas, but respect to the Hamas, and let's hope they will win, with the help of a Shiite kingdom, because the Arab world is governed by traitor Muslims.

It is in the interest of the enemies of mankind. When the Second World War started, Hitler was attacking the Jews. But the Jews established in Palestine. The Ashkenaz Jews established the state of Israel. They were received by, until the end of the war, they were being received by the Nazis. It was a problem. They would travel, come and go, and plan war. This is a historical fact, I'm not telling you a secret. Anyway, Hitler, who hated the Jews, but the father of the father of Hitler was a Jew. A real Jew, from a real family from Austria. And he was an Austrian, Hitler. He was not a German. He liked Germany much more than Austria.

The question is that we are having a situation that the people in power in Palestine (Israel) now, they descent from these people, who were friends of the Nazis, who the Nazis respected. So, I can understand that there are people in Palestine who don't know their, who ignore their origins. They have no Hebrew origins, they have no relation to the Sephardic Jews, they are not bothering us. Which is the Ashkenaz, who haven't got any Hebrew. They have nothing to do with Israel, and they are making all kind of crimes.

Now, the brothers from Hamas, the comrades from Hamas, our courageous brothers, they are hitting the Zionists in a strong way. with the help of the Shiites from Iran. This is something extraordinary. Shiites helping a Palestinian, Muslim. This is something wonderful. Many people died until now, and many of them were really not criminals, you know, they were innocent. But they were in territory they occupied by force, and they were paying with their lifes. Hamas has over two hundred hostages, over a thousand Israelis have died. I'm talking about soldiers. And there will be a thousand more be killed as soldiers. They will kill Palestinians also. They are ready to die, and most of them will be civilians, not soldiers. Because face to face, the Palestinians are more courageous than the Israelis. And now, they want to to everybody to leave, all the Palestinians to leave to the south of the Gaza Strip, because they want to destroy all this. But they mustn’t forget that there are over two hundred Jews who are hostages of the Hamas brothers. And the fact that they are there, if they continue to attack in a massive way, they will kill these people.

Terörist yahudiler birbirlerini vurdu: Beş, leş var! Terörist yahudiler birbirlerini vurdu: Beş, leş var!

So, we don't know what will happen. But whatever, we will win, Hamas will win. I hope.

Allahü Ekber!)