Savaşın 100'üncü gününde Ebu Ubeyde'nin yaptığı konuşmada öne çıkanlar;

Bu savaşta kullandığımız tüm silahlar Kassam Tugayların kendi yapımıdır, bu silahlarımız kalplerimizde taşıdığımız iman olmasaydı amerikanın silahları karşısında asla etkili olamazdı.

Çatışma hatlarından dönen mücahitlerimizin anlattıkları ne kadar kahraman olduklarını gösteriyor, İsrail askerleri ne kadar korkak ve zayıf olduklarını anlatıyorlar.

BM: Gazze’de hastalıklar “had safhaya” ulaştı BM: Gazze’de hastalıklar “had safhaya” ulaştı

İsrail ordusunun gösterdiği sahte kahramanlıklar Gazze'de bulunan en küçük çocuğa komik geliyor, kahramanlarımıza karşı nasıl ağladıklarını biliyoruz.

Aksa Tufanı savaşı Filistinin savaşıdır, Filistin halkı ve direnişi israil katliamlarına karşı yapılan bir savaştır.

Halkımıza karşı yapılan bu katliamları durdurmayı kapsamayan hiçbir anlaşma kabul görmeyecektir.

100.gününe giren Mescid-i Aksa Tufanı, milletimizin tarihinde bir dönüm noktasıdır. Tüm sömürge milletlerin kurtuluşu için bir çağrı ve sesleniştir.

Şimdiye kadar Gazze’de 1.000’e yakın düşman aracını imha ettik.

Mücahitlerimiz bu barbar düşmana karşı eşi benzeri olmayan destanlar yazdı ve yazıyor.

Düşmanını yenmeyi bekleyen ve tüm bunları Allah için yapan bir mücahidin imanı karşısında teknolojik ve ölümcül silahlar ne yapabilir?

Dünyadaki 2 milyar Müslümana sesleniyorum. Düşman Gazze’deki camileri yok ediyor ve ezanları susturmaya çalışıyor. Gazze’de olan açık bir din savaşıdır.

Yeryüzündeki tüm Müslümanlara çağrımızdır: Dökülen masum kanlara karşı gerekli tepkiyi veremeyenler en azından tüm mescitlerde kunut namazları kılınsın ve direnişin zafere erişmesi için dualar yapılsın.

Allah'ın izniyle tüm halkımızın özgürlük şafağı yaklaşıyor, halkımızın cihadı ve kanı boşa gitmeyecektir.