AKP Gençlik Kolları tarafından her yıl amaçsızca hazırlanıp binlerce muhafazakâr gencin amaçsızca eğlendiği "Bir Gençlik Şöleni" bu yıl da yapılacak.

Gençlik Kolları’nın verdiği bilgiye göre şölen Eskişehir Stadyumunda 28 Ekim’de gerçekleşecek.

İşgalci Yahudi devleti, bir haftadır Filistin’i bombardımana tutmuşken, özellikle tüm dünya Filistin’de yaşanan vahşete seyirci kalmışken, hatta Filistin’de yaşanan tüm hadiseler doğrudan Türkiye’yi ilgilendirirken, Ortadoğu’da yaşanan en ufak bir hadisenin ucu bize değecekken; Ak Parti’nin görevi, Filistin-İsrail çatışmasına karşı milleti şuurlandırmak mı olmalı yoksa, vur patlasın çal oynasın havasında topladıkları gençleri şuursuzca eğlendirmek mi olmalı?

Gazze Yahudilerin tasallutu altında yanıp kavrulurken, Ak Gençlik konserden konsere, şölenden şölene koşa dursun, "Hep Birlikte Büyük Doğu'yu İnşa Edeceğiz" diyenler ancak Yahudi seviciliği yapan Kemalist gençliğin payandası olmaktan başka bir işe yaramayacak.

Anadolu Ajansı kameramanı Gazze'de şehit oldu Anadolu Ajansı kameramanı Gazze'de şehit oldu

Filistin’deki katliama karşı en azından bir paylaşım yapmayı bile külfet gören, oradaki vahşete adeta kör olmuşçasına hareket eden Ak Gençliğin de 21 senede şuurlarının nasıl iğdiş edilmiş olduğunu görmüş olduk. Kendi başlarına hareket edemeyen, yukarıdan talimat gelmeden aksiyon gösteremeyen, toplumun iç ve dış meselelerine duyarsız, dine saldırılara karşı refleksiz ve yılgın, heyecansız ve fikirsiz, yalnız ve yalnız konserle yoğrulmuş bir gençlikten hiçbir şey beklemeyin!

“Hazır mıyız?” diye sormuşlar. Daha ne yaşadıklarının idrakinde bile olmayan, merhamet ve hislerini yitirmiş bu kuru kalabalık hiçbir şeye hazır olamayacak!

Haber yapıldıktan birkaç saat sonra X'deki paylaşımlarını sildiler ve Ak Gençliğin başkanı böyle bir şeyin olmayacağını, iftira atıldığını söyledi.

Kaynak: Baran Dergisi