Aileni ve Neslini Koru; Sapkınlığa Dur De

Fikirde Birlik ve Mücadele Platformu, "Aileni Koru Sapkınlığa Dur De!" başlığı altında imza kampanyası başlattı.

Hayat 02.09.2021, 18:18 02.09.2021, 18:38
Aileni ve Neslini Koru; Sapkınlığa Dur De

Fikirde Birlik ve Mücadele Platformu, Ayasofya'nın Açılması ve İstanbul Sözleşmesi’nin kaldırılması mevzuunda destek çalışmalarından sonra şimdi de "Aileni Koru Sapkınlığa Dur De!" başlığı altında imza kampanyası başlattı.

Bu imzalama kampanyası kapsamında 4 Eylül Cumartesi akşamı saat 20:15’te #Sapkınlığadurde, #Ailenikoru hastag çalışması yapılacak.

5 Eylül Pazar günü saat 14:53’de ise Eyüpsultan meydanında pazar günü imza kampanyası başlatılacak.

Başlatılacak imza kampanyası ile uzun vadede aileyi sağlıklı bir şekilde inşa ve ihya amacı güdülüyor ve kurulacak olan  “Aile Değerlerimizi Araştırma ve Müdafaa Merkezi”nin hayata geçirilmesi planlanıyor.

Ahlaksızlığa dur demek için imzalayın

Bu ahlaksızlığa dur demek isteyenler imza kampanyasına buradan destek olabilirsiniz: TIKLA

İmza kampanyasının amacı

İmza kampanyasına yönelik çalışmada şu gaye güdülmektedir: 

“Milli ve Manevi değerlerimiz, inanç sistemimiz, ahlaki normlarımız tarihimizin hiçbir evresinde içinden geçtiğimiz süreç kadar dejenerasyona uğramamış, bu denli tehdit edilip, ayaklar altına alınmamıştır.

Zira atalarımız bir toplumu sağlam bir biçimde ayakta tutan yegane gücün örf, adet, gelenek ve göreneklere, milli ve manevi değerlere, ahlaki kurallara, aile yapımıza sıkı sıkıya bağlılık olduğunu çok iyi biliyor ve bu hususta asla taviz vermiyor aşırılıklara, sapkınlıklara zinhar müsaade etmiyorlardı.

İçinde yaşadığımız çağın çılgın bir sel gibi getirdiği, insanlığı adeta hudutsuz yaşamın zifiri karanlığında boğup, yok etmeye yönelik hedonist hayat felsefesi, maalesef ülkemizde de mayalanıp kendisine ciddi bir yer edinme yolundaki erozyonuna son hızla devam etmektedir.

Gün geçmiyor ki toplumsal ahlakın topyekûn çökmesine yönelik yeni bir hamleyle karşı karşıya kalmayalım.

Bir zamanlar cemiyet hayatının her açıdan temiz bir şekilde yaşandığı güzel coğrafyamızda bugün her türden pespaye fiiller normalize edilerek, rahatça işlenir hale getirilmiş, yeni nesillere yörüngeleri kaybettirilmiş, evlilik öncesi gayri meşru ilişkiler ve evlilik sonrası aldatmalar olağanlaştırılmış,, eşcinsellik özgürlük olarak addedilmiş, genç dimağlara hedonizmin salt hazzı önceleyen ve önemseyen zehirli tohumları ekilmiş ve nesillerimiz kahir ekseriyetle bu azgın sele kapılmış, narsist, materyalist, hedonist, egoist bireyler olarak adeta dalından koparılmış başıboş bir yaprak misali nereye gittiğini bilmeden umarsızca oradan oraya savrulur hale gelmiştir.

Hal böyleyken ve apaçık her şey ortadayken bu gidişata dur demeyen, en az bu gidişatı başımıza saranlar kadar sorumludur...

Mesela toplumsal ahlakımıza, aile yapımıza aleni bir sabotaj olan LGBTİ örgütünün hiçbir ahlaki kalıba sığmayan rezaletlerine, sapkınlıklarına göz yummak nasıl bir akıl tutulmasıdır?

Üstüne üstlük toplumsal inançlarımızla, medeniyet kodlarımızla, değerler örüntümüzle asla örtüşmeyen bu sapkın örgüte kol kanat geren, özgürlük paravanıyla sahiplenen ve meşrulaştırmaya uğraşan siyasetçiler, akademisyenler, iş insanları, sözde aydınlar ve birçok STK’lar ne yaptıklarının, neyi desteklediklerinin ve toplumu nasıl bir felakete sürüklediklerinin farkındalar mı?

Bugün Müslüman olmayan bazı ülkeler dahi tehlikenin farkına vararak bu örgütün faaliyetlerini ülkelerinde yasakladılar. Örneğin Rusya’da, Macaristan’da ve Gürcistan’da bu sapkın örgütün tüm aktiviteleri yasaklanmış durumdadır.

Bizlerde bu tehlikenin farkına vararak, bu örgütün sinsi bir şekilde gayrimeşru zeminden meşruiyet zeminine ulaşma gayretlerini bir an evvel durdurmalıyız.

Nesillerimizi, ailelerimizi, cemiyet yaşantımızı korumak ve bu ahlak terörüne kurban vermemek için uğraşmak milliyetine ve maneviyatına bağlı, şuurlu ve ahlaklı her bir Vatan evladının sorumluluğu, yükümlülüğü ve mesuliyeti gereğidir.

‘Cinsiyet Eşitliği’, ‘Akışkan Cinsiyet’, ‘LGBTİ Hakları’ konu başlıklarıyla gündeme taşınan sapkın fiiller, egemen güçlerin aile yapımızı ve toplumumuzu dinamitlemek adına sergiledikleri ve önlem alınmazsa ilerleyen süreçte başımıza çok işler açacak bir iğrenç oyundur.

Bu,  üçüncü cins insan tipi oluşturarak, üremeyi durdurarak,, zührevi hastalıkları yaygınlaştırarak

nesilleri saptırmaya, raydan çıkartmaya, kimliksiz ve eksensiz bırakmaya yönelik projeye karşı durmak asla ‘hürriyet düşmanlığı’ değildir..

Bilakis bu ahlaksız akıma karşı durmak özgürlüğün ta kendisidir... Erdemli insan olmanın bir gereğidir...

Hürriyetin, özgürlüğün tanımı bu ahlaksız yapının iddia ettiği gibi her türden sapkınlığa müsamaha asla değildir.

Hürriyet; evrensel ve toplumsal normlara, insan fıtratına, vicdanlara, ahlaki kurallara mugayir olmayan her düşüncenin, inancın, yaşam tarzının bir başkasının hududunu ihlal etmeden yaşanabilmesi, ifade edilebilmesi demektir.

Ahlaksızlık kesinlikle hürriyet değildir

Bu haseple milliyetine, mukaddesatına, kutsal değerlerine bağlı vatan evlatlarıyla birlikte, bu ahlaksızlığı normalleştirmeye çalışarak toplum hayatımızı, aile yapımızı, yeni nesillerimizi dinamitlemeye çalışan örgütle ve yardakçılarıyla, bu örgüte özgürlük maskesi altında kol kanat gerenlerle mücadelemizden asla vazgeçmeyecek, kirli emellerini gerçekleştirmelerine biiznillah izin vermeyeceğiz.

Çünkü çok iyi biliyoruz ki; ahlakı çöken bir millet çözülmeye, yok olmaya, tarihten silinmeye mahkum olur.. Dolayısıyla sapkın LGBTİ örgütünün tüm faaliyetlerinin yasaklanması ve ceza kapsamına alınması için imza kampanyası başlatmış bulunmaktayız.

Niyet hayır, akıbet hayr olur inşallah.

Fikirde Birlik Ve Mücadele Platformu

Faaliyete dair

Yorumlar (2)
Bekir Yılmaz 2 hafta önce
Sosyal medyadan'da dijital imza başlatılırsa daha etkin olacağını düşünüyorum çalışmalarınızda başarılar dilerim Teşekkürler Allah razı olsun
cesur adam 1 hafta önce
helal olsun
22
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 21 Eylül 2021
İmsak 05:18
Güneş 06:43
Öğle 13:02
İkindi 16:28
Akşam 19:11
Yatsı 20:31
Günün Karikatürü Tümü