➤ Tartıştığı arkadaşı tarafından bıçaklanan kişi öldü.

➤Bakırköy'de kiracısını darbeden sanığa 17 yıl 9 ay hapis istemi.

➤İzmir'in Bornova ilçesinde, tartıştığı oğlu tarafından bıçaklanan anne hayatını kaybetti.

Çocuk istismarı son 9 yılda 3 kat arttı Çocuk istismarı son 9 yılda 3 kat arttı

➤Esenyurt'ta annesini darp eden saldırganı komşuları sopayla dövdü.

➤Denizli’de bir kişi annesini saatlerce dövdü, gözünden ağır yaraladı. 68 yaşındaki anne, şimdi yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Annesini döven oğlu ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

➤Konya'da bir butiğin Instagram hesabını kopyalayıp, marka ürünleri yarı fiyatına satışa çıkaran kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, kendileri ile irtibata geçen 4 bin müşteriyi dolandırdı.

➤İstanbul Gaziosmanpaşa'da 9 Aralık Cumartesi gecesi evinden çıktıktan sonra kaybolan 16 yaşındaki kız çocuğu İzmir'de bulundu. 16 yaşındaki N.A.'nın babası ve kuzenine kaçırıldığına dair mesajlar attığı iddia edilmişti.

➤Bakırköy'de yüzde 100'ün üzerinde kira artışını kabul etmeyen kiracısı Guldzhakhan Krıtckaıa'yı ve misafirini darbedip çatalla saldıran, evi talan eden ev sahibi Mehmet Cengiz Bilik'in 25 yıl 6 aya kadar hapsi istendi.

➤Bursa'da Samsun'a gitmeye razı edemediği annesini iple boğarak öldüren 23 yaşındaki Halil İbrahim Yazıcı, ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırıldı.

➤Diyarbakır'da, Kur'an kursuna giderken sokak köpeğinin saldırısına uğrayan Veysel Çakmak (13), yüz, el ve kalçasından yaralandı.

➤İzmir'in Menderes ilçesinde Yüksel Yeşukan (60), internetten bulup çağırdığı, kendini yetkili servis görevlisi olarak tanıtan kişi tarafından dolandırıldı.

➤Hatay’ın Antakya ilçesinde yaşayan ve çocuklarının bakmadığı bir kişi, kocasıyla birlikte yaklaşık 5 yıldır çöp evde hayata tutunmaya çalışıyor.

➤İstanbul'da sosyal medya üzerinden müstehcen içerikli videolar paylaştıkları, canlı yayın yaptıkları ve pornografik diyalog içeren konuşmalar yaptıkları iddia edilen 5'i kadın 6 şüpheli, gözaltına alındı.

➤Kocaeli'de, barlar sokağında çıkan kavgada Mertcan Pekatik'i (22) tabancayla öldüren Selçuk Seis, 'Kasten öldürme' suçundan müebbet hapis cezasına çarptırıldı.