Antalya’nın Serik ilçesinde Mustafa Kemal büstünü balyozla kırdığı gerekçesiyle gözaltına alınan O.G, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Zulüm kanunu 5816 ile son 5 yılda 398'i çocuk 23 bin vatandaş hakkında soruşturma açıldı. 5816'dan Müslümanlara verilen cezalar son 20 senede katlanarak arttı. Devlet, Müslümanlara ve tarihe zarar veren bu kanunla Kemalistleri daha da azdırıyor. Çürümekte olan rejime suni teneffüs yapıyor.

Tarihçi Yaşar Gören 5816’dan beraat etti! Tarihçi Yaşar Gören 5816’dan beraat etti!

5816 sayılı kanun sebebiyle, Müslüman Anadolu insanının tüm mukaddes değerlerine düşman olan Kemalist rejim; İslam’ı aşağılayabiliyor, Allah’a ve peygambere, dini değerlere hakaret edebiliyor, Müslümanları tahkir edebiliyor ve bunun karşılığında herhangi bir cezaya çarptırılmazken, Kemalist rejimin taptığı herhangi bir şeye en ufak eleştiri, saldırı ve hakarete karşı Türkiye seferber oluyor, mahkeme anında görülüyor, cezaevinin kapıları anında açılıveriyor.

Allah’a ve peygambere uygulanmayan kanun, rejimin putlarına uygulanıyorsa Müslüman Anadolu, kendi topraklarında parya muamelesi görüyor demektir. Devlet, Müslümanlara sırtını döndükçe ve Kemalizm’den taraf oldukça milletin kendisine olan teveccühünü de kaybedecek. Müslümana aslan, gavura kuzu kesilen bu anlayışı bir yerlerden tanıdığımızı da ihtar etmiş olalım!