Aileyi parçalamak ve fıtratı bozmak üzere kurgulanan LGBT sapkınlığı ve alt birimleri Rusya Adalet Bakanlığınca yasaklı ve tasfiye edilen örgütler listesine dahil edildi.

LGBT'nin yasaklanma gerekçesinin sosyal ve dini anlaşmazlığa teşvik olduğu öğrenildi.

RUSYA LGBT'Yİ YASAKLADI

Sputnik'in haberine göre Rusya LGBT'yi ve alt birimlerini yasakladı. Yakın zamanda LGBT örgütlenmesi Rusya'daki Yüksek Mahkeme tarafından 'aşırılık yanlısı bir örgüt' olarak kabul edilmişti. Bu kararın ardından Rusya Adalet Bakanlığı'nın LGBT'yi yasakladığını ve bağlantılı kuruluşlar ile organizasyonların tasfiye edileceği açıklandı.

Avustralya'da bıçaklı saldırı: Altı kişi öldü Avustralya'da bıçaklı saldırı: Altı kişi öldü

BATI'NIN LGBT DAYATMASI

Başta ABD olmak üzere pek çok ülke ile uluslararası kurum ve kuruluşlar LGBT faaliyetlerini tüm dünyada destekliyor. Özellikle Macaristan, Türkiye, Polonya, Rusya gibi ülkelere LGBT örgütlenmesine izin verilmesi Batı tarafından dayatılıyor. LGBT'nin son dönemdeki ana hedefi ise çocuklar.

En son Almanya'nın Nürnberg kentinde yapılan bir çocuk operasında iki erkeğin "aşkı" anlatıldı.

VOA Türkçe’nin haberine göre Nürnberg Devlet Tiyatrosunda sahnelenen Der Maerchenprinz (Yakışıklı Prens) isimli opera eserinde babasının tahtına geçmeye çalışan Ramiro’nun eş anlama çabasını anlatıyor. Ancak prens bir süre sonra “eşcinsel” olduğunun farkına varıyor. Hizmetçisi Dandini’ye aşık oluyor. Finalde ise ikili evleniyor.

Eserin yazarı olan Wiebke Hetmanek, eşcinselliği tamamen normal bir şey olarak göstermeye çalıştıklarını söyledi. Yazar aynı zamanda Almanya’da LGBT’nin çok yaygın olduğunu bu yüzden çocukların bile buna alışık olduğunu vurguladı.

Editör: M. Taha İnci