Bahçeli: Gazze katliamının perdelenmesi için İran-İsrail arasında tiyatro oynandı Bahçeli: Gazze katliamının perdelenmesi için İran-İsrail arasında tiyatro oynandı

Küçük yaştaki çocuklara dini eğitim verilmesini istismar olarak gören ve “Trans çocuklar vardır” diyerek pedofiliye davetiye çıkaran CHP’nin sapık avukatı Feyza Altun, Kemalist rejimin kendilerine sağladığı İslam düşmanlığından cesaret alarak şeriata küfretti.

CHP'li sapık sosyal medya hesabından İslam dinine alçakça hakarette bulunarak, "Şeriate sokayım" paylaşımında bulundu.

Rejimin putuna sövüldüğü zaman ışık hızında harekete geçen kolluk kuvvetleri, tabii ki İslam’a hakaret edildiği için hiçbir şey yapmayacak. Soruşturma açılmayacak, gözaltına alınmayacak, ceza almayacak. Bu da daha öncekilerde olduğu gibi halı altına süpürülecek.

Feyza Altun gibi İslam düşmanları, Kemalist rejimin kendilerine sağladığı alanda İslam’a ve İslami değerlere hakaret etmeye devam ederken, cesareti de iktidarın beceriksizliğinden ve Kemalizme yavşamasından alıyor.

İktidar, daha ne zamana kadar İslam'a hakaret edilmesine müsaade edecek ve daha nereye kadar bu pısırık tavrını sürdürecek?