Kemalist rejimin sapık hocası Celal Şengör, gençlerle yaptığı bir sohbette "Atatürk'ün peşinden ayrılmayın. O bize bıraktı bu memleketi. benim dedelerim göçmen Balkan göçmen. İkisine de memleketlerini hatırlattığın zaman. Başlarlardı ağlamaya. Biz diyolar vatan kaybettik. Atatürk bize bir vatan verdi. Onu korumak bizim vazifemiz. Bunu unutmayın hiçbiriniz. Onun gençliğe hitabesini okuyun o yeter." dedi.

Celal Şengör de iyi biliyor; her türlü hayvani ihtiraslarını, cinsel fantezilerini, doymak bilmeyen iştihasını, taciz ve sapkınlığını ancak Batıcı laik bir ülkede gerçekleştirebileceğini. 

Öğrencisini taciz etmişti 

Daha önceden bir kız öğrencinin bacağına baktığını, kendi dışkısını yediğini itiraf eden sözde profesör Celal Şengör, geçen sene katıldığı çevrimiçi bir programda kız öğrencisinin kalçasına tokat attığını anlatmasından sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından idarî soruşturma başlatılmıştı.

İdarî soruşturmayı yapan komisyon Celal Şengör hakkında herhangi bir disiplin cezası verilmesine yer olmadığına karar vermiş, rektörlük kararı onaylamıştı.

Celal Şengör, kız öğrencisine yaptığı ahlâksızlığı şu sözlerle anlatmıştı: "Yanımda duruyor. Tam şurada O kadar kızdırdı ki Saniye'nin eteğini kaldırdım, k.çına bir tokat attım. Bu, dehşete düştü. Baktım böyle bakıyor bana. Bana bak dedim baban bunu yaptı mı dedim. 'Babam bile böyle bir şey yapmadı' dedi. Hah dedim eksik kalmış şimdi tamamlandı."