Torba yasadaki ilaç düzenlemesi endişelendiriyor: Bakanlık kontrolü bırakıyor! Torba yasadaki ilaç düzenlemesi endişelendiriyor: Bakanlık kontrolü bırakıyor!

Cuma hutbesinde Mustafa Kemal'in anılmasına tepki göstermesinden sonra haksız yere tutuklanan Ahmet Bostancı bugün görülen duruşmadan sonra tahliye edildi.

Bostancı'nın tahliyesinden sonra adliye salonları tekbirlerle inledi. Müslümanlar, "Yaşasın şeriat" sloganları attı.

Adliyedeki "Yaşasın Şeriat" sloganından rahatsız olan Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Esmaül Hüsna Aslan, "Adalet(!) Sarayı'nda "yaşasın şeriat" sloganları yükselirken kimse müdahale etmedi! And olsun ki sizin yobaz rüyalarınıza karabasan olup diz çöktüreceğiz! Cumhuriyet Savcılarının odalarının önünde Cumhuriyet'e alenen meydan okudular! Nerede Cumhuriyet Savcıları??? 10 Kasım'da Kurucu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e ve ona dua eden imama hakaret eden Ahmet Bostancı isimli tarikatçı hakkında tahliye kararı verildi. Mahkeme salonunda şeriat sloganları yükseldi. Zafer Partisi, Ulu Önder'in emanetini korumak ve ülkede artık bir milli güvenlik sorununa dönüşen çetelerle mücadele etmek için her daim görev başında!?" dedi.

Belli ki ailelerinin Müslüman olsun diye Allah’ın güzel isimlerini ad olarak verdiği, Esmaül Hüsna Aslan, Kemalist rejimin zihnini iğdiş ettiği Anadolu evlatlarından biri olarak kurtarılmayı bekliyor.