Tecavüzcüye İdam!  

Yemen'in başkenti Sana'da 5 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz eden adam Tahrir Meydanı'nın ortasında asıldı. Adamın infazı bir vinçle gerçekleştirildi.

Siyaset 14.08.2017, 15:51 14.08.2017, 15:59
Tecavüzcüye İdam!  
Yemen'de 22 yaşındaki Hüseyin El-Sakit 5 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz edip, öldürmek suçundan idama mahkûm edildi. Adamın infazı başkent Sana'nın en kalabalık noktası olan Tahrir Meydanı'nda bir vincin ucuna asılarak gerçekleşti. Tecavüzcü vincin ucuna elleri arkadan bağlı bir şekilde asılarak yavaş yavaş yerle bağlantısı kesildi. Reuters haber ajansı tarafında paylaşılan infaz anlarında adamın önce yaralı hali, ardından infaz sonrası cansız bedeni görüntülendi.Zulme Rıza Göstermek En Büyük Zulümdür


Ne tecavüzcü ne de vatan haininin yaşamaya hakkı yoktur. Mukaddes ölçümüz olan “merhamet etmeyene, merhamet edilmez” sözü Türkiye’de geçer akçe değil nedense. Tecavüzcülere ve vatan hainlerinin sonu gelmediği sürece, bu azgınlıklar devam edecek. Daha dün altında tank, ellerinde otomatik tüfeklerle ateş açarak, silahsız Müslüman milletimizi öldüren vatan hainlerini değil miydi? Şimdi ise kendilerine tahsis edilen yerde günlerini gün ediyorlar, bu vatanın ekmeğini yiyorlar. Taraf olmazsak bertaraf olacağız. Zulme rıza göstermek en büyük zulümdür. Gerekirse bir gül için bin kötü yok edilecek, mukaddes Anadolu toprakları bu necaset zihniyetli soysuzlardan ne pahasına olursa olsun temizlenecek! Bir daha asla... Bu millet için sabır, korkaklık vizesi değil, zaferin anahtarıdır.

 

Yorumlar (0)
11
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 09 Aralık 2021
İmsak 06:38
Güneş 08:10
Öğle 13:01
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:09
Günün Karikatürü Tümü