Yurtdışından fonlanıp kirli emellerini çocuk ve gençlere empoze etmeye çalışan LGBT sapkınlığı ve PKK yandaşlarının hain planları hız kesmiyor.

Başta Alman ve Amerikan vakıfları olmak üzere birçok yabancı ülkenin kuklası olan STK ve dernekler, yardım adı altında deprem bölgelerine gidip çocukları hedef alıyorlar.

Depremzede çocukların yaşadığı çadırkentlere girerek veyahut kendileri bir oyun çadırı kurarak burada sapkın ideolojilerini çocuklara öğretmenin peşine düşüyorlar. Fondaş medyanın da destek verdiği sapkın ve PKK yandaşı oluşumlar CHP’li ve HDP’li belediyelerle de birlikte hareket ediyor.

Sık sık PKK kanalına demeçler veren TÖP üyesi Psikolog Hatice Göz’ün de katılımcısı olduğu ‘Her Yer Çocuk’ isimli dernek, depremzede çocuklara oyun çadırı kurarak nasıl bir propaganda yaptığı belirsiz sözde oyunlar oynatıp LGBT misyoneri şarkıcıların şarkılarını söyletiyor.

İçlerinde PKK dernekleri de var

Sapkın küresel örgüt olan LGBT’nin yanı sıra PKK’ya açıkça destek veren dernekler de boşluk buldukları an depremin yaşandığı bölgelerde genç zihinleri bulandırmaya koşuyor.

Sol örgütlerinin odağı haline gelen marjinal parti ve gruplar da durumdan istifade ederek zehirli fikirlerini söyleşi adı altında ebeveynlerle paylaşıyor. ‘Direnişin Renkleri’ isimli LGBT misyoneri kuruluş, Hatay Samandağ, Harbiye ve Serinyol’da LGBT kütüphaneleri kurmak için çağrı yaparken hakkındaki kapatma davası süren Tarlabaşı Toplum Merkezi adlı terör yuvası da ‘Afet Çocuk Sivil Koordinasyon Ekibi’ isimli bir dernekle iş birliğini sürdürüyor. Tüm LGBT ve feminist derneklerin desteklediği ‘Afet Çocuk Sivil Koordinasyon Ekibi’nin reklamını ve haberlerini ise Türkiye karşıtı yayınlarıyla bilinen, marjinal gruplara hizmet eden ve yurtdışından fonlanan, PKK, FETÖ ve DHKP-C yanlısı medya kuruluşları yapıyor.

Milat Gazetesi’nin ortaya çıkardığı sapkınlık odağı Tarlabaşı Toplum Merkezi kurucularından LGBT misyoneri Efsun Sertoğlu da Adıyaman’da kadın ve çocuklara yönelik karanlık fikirlerini uygulamaya koymanın peşinde.

PKK ve TÖP cirit atıyor

Vatandaşa verdikleri bir öğün yemek ve çocuklarla oynadıkları birkaç saatlik oyunu videoya alarak yayınlayan marjinal grupların haberini, fondaş medya büyük bir algı operasyonu olarak kullanıyor. Bu kuruluşların başında gelen PKK yandaşı Gazete Duvar, TÖP’ün propagandasını depremzedeler üzerinden yapıyor. Hataylı bir depremzede olduğunu iddia eden bir şahsın ‘Bize devlet değil, terör örgütü olarak bildiğimiz TÖP bakıyor’ sözlerini yayınlayan Duvar, ‘terör örgütleri vatandaşa sahip çıkıyor’ algısı üretiyor. Sık sık sık PKK kanalına katılıp devleti kötüleyen ve bu yüzden daha önce tutuklanan Psikolog Hatice Göz’ün de üyesi olduğu ‘Her Yer Çocuk’ isimli dernek de depremzede çocuklara oyun çadırı kurarak nasıl bir propaganda yaptığı belirsiz sözde oyunlar oynatıp LGBT misyoneri şarkıcıların şarkılarını söyletiyor. Ayrıca TÖP’le birlikte çadırları dolaşıp sözde eğitimler veriyorlar.

Halkı kışkırtmaya çalışıyorlar

Depremzedeleri ‘hesap soracağız’ başlıklı kışkırtıcı konuşmalarla kin ve düşmanlığa sevk etmeye çalışan TÖP üyeleri, Alevi vatandaşların yaşadığı bölgeler dışında hiçbir şehre ve ilçeye gitmeyen KESK, DİSK, SES ve TTB ile birlikte hareket ediyor. Bununla birlikte HDP’li ve CHP’li belediyelerin de Adıyaman ve Kahramanmaraş gibi dindarlığı ile bilinen şehirlere yardım göndermediği de biliniyor.

Haberi yapan muhabire tehdit!

Milat'ta çıkan haberden sonra TÖP'ten Özlem Doğan'a tehdit geldi:

"Milat Gazetesi Yazarı Özlem Doğan'ı uyarıyoruz!"

"TÖP depremin ilk gününden itibaren devletin sırtını döndüğü halkla dayanışma faaliyetlerine başlamış, halkla iç içe bir dayanışmanın hayata geçirilmesi için açık ve meşru bir çalışma içerisinde olmuştur. Bu faaliyetin illegalize edilmek istenmesi bir karalamadan öte depremzede halka ve çocuklara karşı işlenmiş bir suçtur." "Müvekkilimizi hedef gösteren Özlem Doğan hakkında suç duyurusunda bulunacağımızı ve bu işin takipçisi olacağımızı duyururuz!" -TÖP HUKUK KOMİSYONU 

Milat Gazetesi, Özlem Doğan