Bu namussuzluğa dur deyin!

Cemiyeti istila eden ahlaksızlık salgını şehitlerimizin ebedi istiratgâhı olan kabristanların köşelerine kadar sirayet etmiş durumda. Hususen son dönemlerde Edirnekapı Şehitliğinde çekilmiş rezalet karelere tanık oluyoruz.

Genel 30.03.2022, 21:44 30.03.2022, 22:22
Bu namussuzluğa dur deyin!

Cemiyeti istila eden ahlaksızlık salgını şehitlerimizin ebedi istiratgâhı olan kabristanların köşelerine kadar sirayet etmiş durumda.

Hususen son dönemlerde Edirnekapı Şehitliğinde çekilmiş rezalet karelere tanık oluyoruz.

İslam ve namus için feda-i can eden şehitlerimizin kabirlerinin başında yapılan bu namussuzluk ve hadsizliğe evvela Anadolu halkı şiddetle engel olmalıdır.

Sadece kabirler etrafında değil şehit kanları ile sulanmış tüm Anadolu topraklarında cemiyeti istila eden bu rezillik sökülüp atılmalıdır.

Devlet görevlileri de derhal bu namussuzluğa dur demelidir.

Cemiyeti istila eden ahlaksızlık virüsü cemiyetin bütün değerlerini ters düz eder, cemiyette onur, şeref ve kutsal bırakmaz. 

Dünya'nın en tehlikeli virüsü işte bu aşağılık virüstür.

 İşte rezalet kareler: 

Haber-Yorum: Harun Şimşak

Yorumlar (2)
Sema 9 ay önce
aslında yüzlerini ifşa etmek gerekiyor.
Levent AKINCI 9 ay önce
Oynaşını yanına alan gevvat, nefesi kafede toplu taşımada sahilde parkta hatta kabristanda alıyor; bubsonradan görme köylülerin kimi cilveleşiyor oynaşıyor kimi daha da ileri gidiyor..! Flört fuhuş sevgili oynaş sahibi olmayan ehli ırz kınanır olmuş.. Selim Sultan kılıcı lazım çivisi çıkmış dünyaya. .
Namaz Vakti 05 Aralık 2022
İmsak 06:35
Güneş 08:06
Öğle 12:59
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:09
Günün Karikatürü Tümü