Varlıklarını, terörist Yahudilerle işbirliği yaparak, Yahudileri koruyarak, devleti Yahudilere peşkeş çekerek idame ettiren Yahudi yahut Yahudi tıynetli Kemalistler, Aksa Tufanı’ndan beri Hamas’ı hedef almaya devam ediyor.

Hamas “Aksa Tufanı” operasyonunu sadece terörist Yahudilere yapmadı. 7 Ekim’den beri şahit olduk ki, Türkiye’deki Yahudi borazanlığı yapan Kemalistlere de operasyon yapılmış. Ki Hamas’tan gelen füzeler bu Yahudi yalamalarının canını fena yakmış!

Aksa Tufanı’nın hemen ardından bir tarafları tutuşan Fatih Altaylı, sosyal medya hesabından “Hamas İsrail’e terör olarak nitelendirilebilecek bir saldırı yaptı. Niye şimdi. Niye böylesine vahşice. Bu saldırı kimin işine yarayacak. İlk akla gelen sorular.” diyerek bir paylaşımda bulundu.

Altaylı 45 gündür devam eden İsrail katliamına ses çıkarmadığı gibi, her fırsatta da Hamas’ın mücadelesine pislik atmaktan geri durmuyor.

Dr. Taner Kamacı'dan Sağlık Bakanlığı'na çağrı: Gazze'ye gitmek isteyen sağlık çalışanlara öncü olun! Dr. Taner Kamacı'dan Sağlık Bakanlığı'na çağrı: Gazze'ye gitmek isteyen sağlık çalışanlara öncü olun!

Yahudi müstemlekesi olmayı canına minnet sayan Yahudileşmiş Kemalperestleri uyarıyoruz; nasıl ki Ortadoğu’da İsrail diye bir devlete yer kalmayacaksa, aynı şekilde İngilizlerin giderken arkalarında bıraktığı diğer tohumlarına da bu topraklarda en az onun kadar yer olmayacaktır.