İşgalci Yahudilerin BM kararlarını çiğnemesi, sürekli Mescidi Aksa baskınları, her gün onlarca Filistinliyi katletmesi, Filistin topraklarının her bölgesini yerleşim yeriyle doldurması sonucu İzzeddin Kassam Tugayları çok yönlü "Aksa Tufanı" adlı bir operasyon başlattı. Filistin Savaşçıları İsrail'in güneyindeki bütün şehirlere girdi. Kara, deniz ve havadan taarruzda bulundu.

'Uygar' Türkiye'de yeni sektör: Kemalistler nasıl silkelenir 'Uygar' Türkiye'de yeni sektör: Kemalistler nasıl silkelenir

Buna karşılık olarak İsrail medyasından ziyade Kemalist medya, “sivil katliamı yapılıyor”, “sivillere tecavüz ediliyor” minvalinde kendi içlerindeki irinleri bir bir kusmaya başladı. İsrail medyasının yapamadığı yalan ve iftiraları Laik Kemalistler üstlendi. Yarım asırlık Filistin katliamlarını görmeyen hastalıklı kesim, işgalci Yahudileri bağrına bastı. Filistinli savaşçılarının sadece askerlere yönelik operasyonunu (ki İsrail’de sivil yoktur ve herkes işgalci askerdir) “çocuklar öldürülüyor” diye lanse etti. İsrail'in devlet başkanı sivillerin binalarının bombalandığı videoyu bütün dünyayla paylaşıp alkış aldığı halde, içerideki Yahudileşmişler, "sivil katliamı" diye çığırtkanlık yapıyor. Son iki gündür Gazze ve Batı Şeria’da yaşanan insan katliamına ise sessiz kalıyorlar. Arap düşmanlığının altında yatan İslam düşmanlığını da Yahudilerin kucağına oturmak suretiyle göstermiş oldular.

Sosyal medyada Kemalistlerin Filistin düşmanlığı ve Yahudi sevdası

Hesaplaşma yakın

Osmanlı düşmanlığı yapan Kemalistler, “Filistinliler Osmanlı’yı satmıştı” diyerek adeta bir anda Osmanlıcı kesildiler. Filistin’i savunan Müslümanlara ise “Çok seviyorsanız gidin orada savaşın” diyorlar. Merak etmeyin, Müslüman Anadolu, içerideki Yahudileşmişlerle hesabını gördükten sonra sıra oraya da gelecek.