Terörist Yahudilerin Filistin’de yaptığı katliama karşı desteğini ve sessizliğini sürdüren hegemonyacı devletlerin dayattığı insan hakları ve evrensel değerler palavrası yerle bir oldu. Gazze aynasında Batı’nın vahşi yüzü daha belirgin oldu. Vaziyet öyle çığırından çıktı ki, sadece Amerikan akademisi, Batı’nın tüm değerleri Gazze karşısında çöktü. Vicdanlı insanların aylardır Filistin için yapmış olduğu protestolar, Yahudilerin ellerinde olan “müesseseler” eliyle engellenmeye çalışıldıkça, Yahudilere olan tepki ve nefret de her geçen gün artıyor.

Batı dünyasındaki tepkiler çığ gibi büyürken, işgalci Yahudi nefreti de çığ gibi büyüyor. Mısır akıncılarının siyonist iş adamı ve İsrail’in eski bir generali olan Ziv Kiefer’e yaptığının, yarın dünyanın da neresinde, hangi Yahudi’nin başına geleceği muamma!

Dünyanın tek şansı var: Siyonistleri yok etmek

Gazeteci yazar İsmail Kılıçarslan da sosyal medya hesabında paylaştığı yazıda siyonizmin artık dünya ile birlikte yoluna devam edemeyeceğini söylüyor:

 “Sadece Filistin'in değil, bütün dünyanın yoluna devam edebilmesi için tek şansı var artık: Siyonistleri yok etmek, köklerini kurutmak. Batıda da doğuda da pek çok insan bu yalın gerçeği anlamış durumda. Dünyanın politik dengelerinin sarsıldığı ilk anda ilk hedef Siyonistler olacak. Bu yüzden soykırım yapanlarla soykırıma karşı koyanlar arasındaki mücadele çok daha sert bir yere doğru gidecek.

Burada sadece Müslümanların değil tüm dünyanın önüne düşüp yolu gösterecek bir inisiyatif alma biçimine ihtiyaç duyulduğu açık.

Siyonizm ve dünya birlikte devam edemez yoluna. Elimizdeki en net bilgi budur artık ve bu bilginin dünyayı değiştireceği bellidir.

Tarihin doğru tarafında durup yaptıklarımızı planlı şekilde, yorulmadan, usanmadan yapmak şarttır.”

Sömürgeci Fransa’ya karşı Yeni Kaledonya'da halk ayaklanması Sömürgeci Fransa’ya karşı Yeni Kaledonya'da halk ayaklanması