Korkarım katliamların en büyüğüne sıra geldi. Vicdansız kâfir Siyonist terör devleti asıl yapacağını şimdi yapacak, açık alanlara toplayıp sıkıştırdığı Gazzeli Müslümanların üzerine görülmedik bir şekilde ölüm yağdıracak.

İsrail'in Gazze saldırıları

Beklediği gibi İslam dünyasının gıkı bile çıkmıyor, o halde çekinmeden asıl büyük katliamını gerçekleştirebilir.

Şu anda önünde hiçbir engel görmediğine göre hemen başlayabilir. Zaten 7 Ekimden bu yana ara vermeden katliamını sürdürüyordu ama Gazzeliler her şeye rağmen önceleri günde yüz iki yüz kişi kurban veriyordu. Şimdi hepsi de açık alanda toplanmış, altına girebilecekleri hiçbir sığınacakları, arkasına gizlenecekleri hiçbir siperleri de yok.

Eğer Amerika ve Avrupa’nın kalleş ve korkak yöneticilerinin arada bir Siyonistlere “yapma, etme, durdur” dediklerine aldanıp onlardan bir şeyler bekliyorsanız iyi biliniz ki onların bu sözlerinin anlamı; “elini çabuk tut, bir an önce şu işi bitir” anlamında söylemektedir.

Allah aşkına şu dehşet manzara karşısında Müslümanlar olarak hiç mi bir şey yapamayacağız?

Türkiye’nin devlet olarak yapabileceği hiç mi bir şey yok? Bu kadar mı aciz durumdayız, bu kadar mı gafil yakalandık?

Hani nerede büyük Türkiye, ekranlardan hamaset ve övünç haberleri eksik olmayan Türkiye nerede?

Hani nerede her gün savunma sanayiine yeni bir silah kazandıran, hava gücüne, deniz gücüne güç katan Türkiye nerede Allah aşkına!

İkide bir dünyanın ve NATO’nun en güçlü ordularından birine sahip olduğu üzerine basa basa tekrarlayan Türkiye!

İhracatımızın her ay bir öncekine göre rekor kırdığını, turizm gelirlerinin patlama yaptığını köpürterek yazıp çizen medya, konuşsanız ya?

Beş aydan bu yana elle tutulur hiçbir şey yapamadık, yirmi sekiz bine varan can kaybına engel olamadık bari başlayacak şu korkunç katliam için lütfen ayağa kalkalım, haykırıp durduğumuz şu büyüklüğümüzü bi gösterelim ne olur!

gazze katliam çocuk ölümleri soykırım532e

Ramazana nasıl gireceğiz, hangi duygularla sahura kalkıp hangi sevinçle iftar yapacağız?

Sonra Diyanetin belirlediği 130 tl fıtır sadakalarıyla arınıp tertemiz olacağız öyle mi?

Allah’ım, tez zamanda bizlere bir çıkış yolu göster, yardımlarını ulaştırıver, kâfirlerin sevinçlerini kursaklarında bırakıver!

Dünyanın yeni ticaret koridorları: Savaşa mı işbirliğine mi gebe? Dünyanın yeni ticaret koridorları: Savaşa mı işbirliğine mi gebe?

Mehmet Göktaş, Doğru Haber