Kibirli doktordan halka hakaret

“Küçük dağları ben yarattım” edasıyla her fırsatta halkı aşağılayan kibirli Prof. Dr. Tuğsan Egemen Bilgin, ipini koparmış dana gibi yine hakarete başladı. Bilgin bu sefer de "Bizler sizin gibi cahil ve vandal halka fazlayız" dedi.

Sağlık 08.07.2022, 12:42 08.07.2022, 12:53
Kibirli doktordan halka hakaret

Türk Tabipleri Birliği, Konya'da Doktor Ekrem Karakaya'nın silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybetmesini protesto için toplandı. Bu sebepten asli görevi olan tedaviyi terkederek özel statü talebinde bulunan birçok doktor, binlerce hastayı mağdur etti.

Hastanelere kilit vurduran TTB’ye birçok doktor da destek verdi. Bu doktorlardan biri de Prof. Dr. Tuğsan Egemen Bilgin.

Kendileri gibi düşünmeyenleri tehdit eden, vatandaşı hor gören, muayene ettiği hastalara tepeden bakan hekimlerin kibir yüklü tavrı, narsistik kişilik bozukluğu bulunan ruh hastalarına taş çıkartır nitelikte. “Küçük dağları ben yarattım” edasıyla yaptığı bir paylaşımda halka hakaret eden Bilgin’in aşağılamaları bitmek bilmiyor.

Doktor Bilgin paylaşımında “Az önce bir hayat kurtardık. 30/15 mmHg tansiyon ile dogumhaneden gelen kanamalı gebeyi kurtardık. Cerrahi ve anesteziden ogrenci ve personeller dahil aynı anda 25 kişi 2 saat uğraştı. Bizler sizin gibi cahil ve vandal halka fazlayız” dedi.

Daha önce de halkı azarlayan ve hakaret eden Bilgin şunları söylemişti:

"Sağlık sisteminin işleyişinde; biz hekimler 1 (bir)'iz. Geri kalan herkes sağımızdaki 0 (sıfır). Kaldır 1'i, alayı çöp. İş eğer o noktaya gelirse sağlık sistemini kilitleriz, zorla mı hasta baktıracaklar? Gücümüzü küçümsemeyin, sakin kalın."

Yorumlar (1)
Ali alp 1 ay önce
Hakkı ve hakikati gözeten güzel bir habercilik yapıyorsunuz , süpersiniz
28
açık
Namaz Vakti 17 Ağustos 2022
İmsak 04:32
Güneş 06:08
Öğle 13:13
İkindi 17:02
Akşam 20:08
Yatsı 21:38
Günün Karikatürü Tümü