Çanakkale LGBTİA+ İnisiyatifi, onursuz programını sosyal medya üzerinden duyurmasının ardından çok sayıda hesap tarafından hedef gösterildi, Çanakkale’de düzenlenecekleri ahlaksız yürüyüşe saldırı tehditleri yapıldı. Konuyla ilgili, Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunuldu.

Bursa'da başıboş köpek dehşeti! Daha kaç insan kurban edilecek? Bursa'da başıboş köpek dehşeti! Daha kaç insan kurban edilecek?

Türkiye’de ellerini kollarını sallayarak her türlü ahlaksızlığı yapan LGBTİ örgütlerine karşı Müslümanlar artık seslerini yükseltmeye başladı. Özellikle gençler bu tür ahlaksızlıklara müsaade etmemeye başladı. Müslümanların dik duruşlarından ve mücadelesinden korkan ibneler de geri adım atmaya başladı.

Aldıkları tehditler sebebiyle Çanakkale’deki sapkın LGBT oluşumları “Talibanvari tehditler aldık. Arkadaşlarımızın zarar görmesini istemiyoruz.” diyerek geri adım attı ve yürüyüşü yapmayacaklarını söyledi.

“Kim bir kötülük görürse, onu eliyle değiştirsin. Şayet eliyle değiştirmeye gücü yetmezse, diliyle değiştirsin. Diliyle değiştirmeye de gücü yetmezse, kalbiyle düzeltme cihetine gitsin ki bu imanın en zayıf derecesidir” hadisini kendilerine rehber edinen Müslüman gençler, bugün Beyazıt’ta gerçekleştirilmesi planlanan LGBT pikniğine de izin vermeyecek. Artık bu topraklar sapıkların cirit attığı, dilediği gibi hareket ettiği bir yer olmayacak.