Uluslararası Adalet Divanı: İsrail, Gazze'de işgalci güç konumundadır Uluslararası Adalet Divanı: İsrail, Gazze'de işgalci güç konumundadır

Voice of America, Türkiye'de aileyi ve toplumu tehdit eden LGBT sapkınlığına karşı gerçekleşen Büyük Aile Buluşması'nı hedef aldı ve sapkınları kanırtarak bu durumu nefret suçu olarak niteledi. Dosya konusu yaptıkları haberde, Uluslararası Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Trans ve İnterseks Derneği'nin Avrupa şubesi, Türkiye'nin, LGBT için yaşanabilir bir ülke olmaktan çıkmaya başladığını ve sondan ikinci olduğunu belirtti.

Sapkınların bu endişelerini dikkate alarak bu topraklarda hiçbir şekilde hayat hakkı bulmamaları için devlet ve millet olarak mücadele edilmeli ve teşvik unsuru tüm yapıları kapatmalı.

Voice of America'ya konuşan 25 yaşındaki eşcinsel sapık drag sanatçısı Willie Ray, kendi sapkın propagandalarını görmezden gelerek, eşcinsellik karşıtı gösteriyi propaganda olarak niteledi ve sayısız "nefret suçu"na maruz kaldığını açıkladı.

İstanbul'da korku içinde yaşadığını Ray, "Herkesin önünde linç edilebileceğimi hissediyorum" dedi.

Sapkınlara ihtarımız olsun; daha çok endişe duyun ve daha çok korkun. Müslümanlar şuurlandı ve bu topraklardan defolup gitmeniz için her türlü mücadeleyi verecek.