Kumandanımız İçin Dua...

Kumandanımız İçin Dua...

Dua

Hadîs meâli: “Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifa ver, çünkü şifa verici sensin. Senin vereceğin şifadan başka şifa yoktur. Öyle şifa ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.”

Allahım! Bütün varlığı ve kâinatı, Sevgili Habibinin yüzü suyu hürmetine yarattığına inanıyoruz… Allahım! Hazret-i Nuh Aleyhisselâmı inkâr edenleri Tufan ile helak ettiğine ve O’nu ve O’na inananları bir gemi ile kurtarıp selâmete çıkardığına inanıyoruz… Allahım! Hazret-i İbrahim Aleyhisselâm’ı ateşte yakmak isteyen şirk ehli Nemrud’u helak ettiğine ve Hazret-i İbrahim Aleyhisselâmı yanmaktan kurtarıp hicret ettirdiğine inanıyoruz… Allahım! Hazret-i Yusuf Aleyhisselâmı kuyudan çıkardığına ve rüyâ ilmi verip O’nu Hükümdâr yaptığına inanıyoruz… Allahım! Hazret-i Eyüp Aleyhisselâmı sabırla imtihan edip sonrasında O’nu selâmete çıkardığına inanıyoruz… Allahım! Hazret-i İsâ Aleyhisselâmı çarmıha gerdirmek isteyen Yehuda’yı çarmıha gerdirip helak ettiğine ve Hazret-i İsâ Aleyhisselâmı ise tekrardan kıyamet öncesi yeryüzüne indirmek üzere gökyüzüne ref ettiğine inanıyoruz… Allahım! Hazret-i İdris Aleyhisselâmı 16 yıl viranelerde çile çektirip ruhunu bedenine galib kıldığına ve O’nu 5. felek olan Güneş feleğine ref ettirdikten sonra tekrardan Hazret-i İlyas Aleyhisselâm olarak yeryüzünde vazifesini tamamlattığına inanıyoruz… Allahım! Bütün Peygamberlerine bahşettiğin mucizeler yüzü suyu hürmetine, Peygamberler Peygamberi olan Allah Resûlü’nün duası yüzü suyu hürmetine, Hazret-i Eyüp Âleyhisselâmın duasını bizzat İBDA Mimarı Mütefekkir Kumandan Salih Mirzabeyoğlu yapmış gibi kabul et:

“Ey Rabbim! Halim sana malumdur. Adını anamayacak kadar hastayım! Ey Şifa Veren! Şifana muhtacım…”

Amin! Amin! Amin!..


 

Etiketler; #dua

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Davud Yıldırım - 3 yıl
Onu beyni kanayan soylu kafalara sor
Ölüm zorların zoru yaşamak ondan da zor