Selam ile…

Türkiye’de kendisini antiemperyalist olarak vasfetmesine mukabil ABD ve Avrupa tarafından fonlanmaktan gocunmayan, Türkiye’deki hükümetin devrilmesi için Amerikan askerî yığınağından medet uman Batıperest bir güruh var. Batı’ya çağrıda bulunan ve devamlı Batı’nın şakşakçılığını yapan bu güruh her fırsatta kendisini gösteriyor, çok görünmek için de çok ses çıkarıyor. Bu hafta memleketin güneyinde çıkan yangınlar vesilesiyle bunu bir kez daha gördük. Türlü yalanları dolaşıma sokanından, “helpturkey” diyerek Batı’dan medet umanına kadar sosyal mecralarda birbirlerini gazlayıp durdular.

Aylık Baran Dergisi 27. sayı çıktı Aylık Baran Dergisi 27. sayı çıktı

Hülasa toplumu çeşitli manipülasyonlarla yönlendirebileceğini düşünen, her türlü yalan, iftira ve kara propagandayı cezasız kalacağı zannıyla yapan bu güruh, Müslüman Anadolu halkı tarafından memleketten sürülmek için elinden geleni ardına koymuyor.

Siyasetçisinden gazetecisine, milletin öz değerlerine düşman bu Batıperestlerden tümünden kurtulmanın vakti artık geçiyor. Müslüman Anadolu halkı da bu hesaplaşmanın bir an önce gelmesi için sabırsızlanıyor. Zira Gezi Parkı sürecinde tavrını belli eden, 15 Temmuz’da canı pahasına memleketi müdafaa etmekten geri durmayan Müslüman Anadolu halkı çelikten iradesini ve reaksiyon kabiliyetinin boyutunu dosta düşmana göstermişti. Bu hafta, aksiyona dönüşmenin eşiğinde bekleyen bu irade ve reaksiyon kabiliyetini tekrar ortaya seren bir hadise yaşandı. Konya’da yedi kişinin katledildiği hadise üzerinden Türk-Kürt gerilimi çıkarma peşine düşen Batı uşakları, Müslüman Anadolu halkının çelikten iradesine tosladı.

Biz de bu meseleyi kapağımızda işlerken “Millet Batıcılara Karşı Teyakkuzda” manşetini attık ve “Kasımpaşa’ya Yürümek İsteyen Batı Uşaklarına Vatandaştan Sopa” dedik.

Kapak mevzumuzu “FETÖ Ne Kadar Müslümansa Bunlar da O Kadar Solcu, Antiemperyalist, Milliyetçi” başlıklı yazısında işleyen Ömer Emre Akcebe, Türkiye’de en küçük bir meşruiyeti bile olan her kılığa giren bu Batıperestlerin memleketten ayıklanmasının vaktinin artık geldiğini söylüyor.

Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu ile Kemalist rejimin toplumu cinnete sürüklemesini ve tüm olumsuzluklara mukabil Müslüman Anadolu halkının tehlikeleri bertaraf edecek iradeye sahip olmasını konuştuk.

Yangın söndürme sistemleri üzerine çalışan Gökhan Horasanlı ile Türkiye’nin güneyini etkisi altına alan orman yangınları üzerine bir mülakat gerçekleştirdik.

Çakal Carlos (Salim Muhammed), bu haftaki yazısında siyonizmle iş tutan Arap rejimlerden ve ABD’nin evanjelizmin yayılmasına dair propagandasından bahsetti.

Kâzım Albay, “Zekat, Faiz, Yüksek Kur ve Cari Açık” başlıklı bir yazı kaleme aldı. Alaka ile okuyacağınızı düşünüyoruz.

Faruk Hanedar, FED’in Başına Yine İsrail Vatandaşı Başkan” başlıklı yazısında Şubat 2022’de başkanı değişeceği düşünülen FED’in başına yine İsrail vatandaşı bir başkan getirilme ihtimalinden bahsederken kapitalist düzenin kilit müesseselerinden olan FED’in Yahudi kontrolü altında bulunduğunu belirtiyor.

İbrahim Tatlı “Tunus Vesilesiyle” başlıklı yazısında Tunus’taki darbe çerçevesinde Müslümanların idare kabiliyetinden bahsediyor.

Abdülkerim Kiracı, “Bir Hadise: İbn Rüşd ile İbn’ül Arabi’nin Karşılaşması”nı anlatıyor.

Nice sayılarda görüşmek üzere Allah’a emanet olunuz.