Müslümanca bir tavır gösterdiği için görevden alınan müdüre destek

Erkek ve kız öğrencilerin ayrı oturmasını söylediği için anında görevden alınan okul müdürüne Osmangazi Ortaokulu velileri ve Eğitim-Bir-Sen destek eylemi yaptı. Eylemde "Haydar Akın’ın görevden alınmasını kabul etmiyoruz, yapılan uygulamayı reddediyoruz." denildi.

Genel 24.03.2022, 18:12 24.03.2022, 18:32
Müslümanca bir tavır gösterdiği için görevden alınan müdüre destek

Osmangazi Ortaokulu velileri ve Eğitim-Bir-Sen, kız-erkek öğrencilerin ayrı oturmasını söylediği için görevden alınan okul müdürüne destek eylemi gerçekleştirdi.

Ölmekte olan Kemalist rejime sürekli suni teneffüs yapan Ak Parti iktidarı, CHP’yi aratmıyor. Müslümanlara bir haksızlık-hukuksuzluk yapıldığında kıpırdamayan iktidar, Kemalistlerin ağzına bakıyor. Rejimin putlarına putperestlerden daha çok sahip çıkıyor.

Bursa Osmangazi'de bulunan Mithatpaşa Ortaokulu'nda kız ve erkek öğrencilerin, ayrı ayrı oturtulması yönünde öğretmenlere yazı yazan Okul Müdürü Haydar Akın için başlatılan soruşturma anında neticelendi ve müdür görevden alındı.

Osmangazi Ortaokulu velileri ve Eğitim-Bir-Sen’in gerçekleştirdiği eylemde şunlar dile getirildi: Mithatpaşa Ortaokulu müdürümüz Haydar Akın’ın görevden alınmasını kabul etmiyoruz, yapılan uygulamayı reddediyoruz.”

Veliler de “Haydar Akın Yalnız Değildir” sloganıyla eyleme destek verdi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Kasım 2022
İmsak 06:29
Güneş 07:59
Öğle 12:57
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Günün Karikatürü Tümü