Selahaddin Eyyubi’nin torunları kıyama durdu!

Diyarbakır yine Allah ve Resulü'ne karşı sadakat ve samimiyetini gösterdi.

Siyaset 29.01.2015, 01:03 29.01.2015, 00:51
Selahaddin Eyyubi’nin torunları kıyama durdu!
Meydanları tıklım tıklm doldurarak küfre meydan okudu. O ne muhteşem güzellik o ne harika bir duruştu. Kafirlerin yüreklerini korku, münafıkların yüzlerini  endişe kapladı. Yüz binden fazla Müslüman pazarlıksız Allah ve Resulü dedi. “Kahrolsun Fransa ve yerli işbirlikçileri” dedi. Ve yerli işbirlikçiler masalarının altını daha sık kontrol etmeye başladılar bu kalabalık sonrası. Olur ya bu kalabalıktan biri kendini Charlie Hedo’ya benzetip Müslümanlara saldıranlara karşı onurlu ve izzetli Müslüman olarak karşı hamle yapar.. Korktular, Allah korkularını artırsın. Diyarbakır halkını canı gönülden tebrik ediyoruz.
Geniş güvenlik önlemleri alınan mitinge Hüda-Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ve parti yöneticileri de katıldı. Fransız Charlie Hebdo mizah dergisi aleyhinde dövizlerin yanı sıra, 'Kürdistan'da Hizbullahım', 'Filistin'de Hamasım', 'Çeçenistan'da Şeyh Şamilim', 'Amerika'da Malcom X'im', 'Cizre'de Şeyh Zeki'yim', 'Charlie'nin şeytanları Peygamberime dil uzatma', 'Lanet olsun biz Charlieyiz diyenlere' pankartları açıldı.
Charlie Hebdo dergisi aleyhinde Türkçe ve Kürtçe sloganların atıldığı, ilahilerin okunduğu, tekbir getirilen mitingde ilk konuşmayı Kürtçe yapan molla Beşir Şimşek, Peygamber Sevdalıları'nın tarihte hiç bir zaman küfre boyun eğmediğini ve eğmeyeceklerini söyledi. Mitingde Türkçe konuşan Peygamber Sevdalıları Platformu üyesi Molla Osman Teyfur,  peygambere savaş açanların tarih boyunca hep kaybettiklerini söyledi.
'Asıl terörist sizlersiniz'
Kendi namuslarına, şahıslarına dil uzatanları Allah için affedebileceklerini, ancak Allah'ın Resulü'ne yapılacak saldırı ve hakaretleri asla kabul etmeyeceklerini belirten Osman Teyfur, şunları söyledi:
"Bizler diyoruz ki; sizler Allah Resulü'ne düşman oldukça bizler size düşman olacağız. Çünkü bizler; Allah Resulü'nün dostunu dost, düşmanını düşman kabul etmişiz. Siz kimsiniz ki; Allah Resulü'nü terörist ilan ediyorsunuz? Sizler yeryüzünü ifsad eden, nesilleri mahveden, insanları ve insanî değerleri ayaklar altına alan emperyalistlersiniz. Sizler topraklarımızı, coğrafyamızı işgal ettiniz. Evlerimizi başlarımıza yıktınız. Namuslarımızı tarumar ettiniz. Yeraltı ve yerüstü kaynaklarımızı çaldınız. Sonra da Muhammedi bir ruha direnenleri terörizmle suçladınız. Asıl terörist sizlersiniz."
  

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 03 Şubat 2023
İmsak 06:39
Güneş 08:06
Öğle 13:23
İkindi 16:04
Akşam 18:29
Yatsı 19:51
Günün Karikatürü Tümü