Mehmet Ceyhan'ın bir dediği bir dediğini tutmuyor

Küresel çetenin Türkiye sözcülüğünü yapan ve kuş gribindeki siciliyle tanınan Mehmet Ceyhan, vaka sayılarının arttığını iddia etti ve vatandaşların evlere kapatılması gerektiğini söyledi.

Hayat 25.07.2021, 21:00
Mehmet Ceyhan'ın bir dediği bir dediğini tutmuyor

Çelişkili açıklamalarıyla bilinen Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, dün akşam Halk TV'de salgının gidişatına yönelik konuştu. Ceyhan, vakaların artmaya devam edeceğini iddia etti ve sayıları düşürmenin tek bir yolunun devletin kısıtlama uygulamasına tekrar başlaması gerektiğini ve maskeleri yüzlerinden hiçbir şekilde çıkarmaması gerektiğini belirtti.

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'ın konuyla ilgili açıklaması şu şekilde:

"Devletin kısıtlama uygulaması ve halkın maske mesafe önlemlerine uyması gerekmektedir. Özet olarak şunu söyleyebiliriz; aşılar varyantlara karşı etkisiz değil. Elimizdeki en güçlü silah. Bir kişinin aşısız yakalanmasıyla aşılı yakalanması bir değil."

Çelişkiler kumkuması Ceyhan

Öte yandan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, salgın süreci boyunca ekranlarda yaptığı yorumlarla dikkat çekiyor.

Kısıtlamaların geri getirilmesi isteyen Ceyhan, daha önce 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağının yanlış olduğu söylemişti.

Maske ve aşı konusunda da kafalarda soru işareti açıklamaları olan Ceyhan'ın, bir sonraki çelişkili ifadesinin ne olacağı şimdiden merak konusu...

Yorumlar (1)
Mehmet turan 2 ay önce
Bu adam hasta
20
açık
Namaz Vakti 17 Eylül 2021
İmsak 05:13
Güneş 06:39
Öğle 13:04
İkindi 16:33
Akşam 19:18
Yatsı 20:39
Günün Karikatürü Tümü