Müfit Yüksel’den Kemalist İslamoğlu’na: Çöpe döndün

Kemalizmin hocası Ehli Sünnet düşmanı Mustafa İslamoğlu’nun Atatürk paylaşımına Sosyolog Müfit Yüksel’den tokat gibi cevap geldi.

Hayat 31.08.2021, 08:30 31.08.2021, 09:50
Müfit Yüksel’den Kemalist İslamoğlu’na: Çöpe döndün

İslami camianın içinde yetişip kurduğu vakıflarda İslami ilimler dersleri verme kisvesi altında Ehli Sünnet vel Cemaat düşmanlığı yapan, Müslümanların imanını ifsat eden sapık Mustafa İslamoğlu, yine hiç şaşırtmayan bir açıklama yaptı. İbda'ya her fırsatta Kemalist ağzıyla saldıran, Müslümanları Kemalizme yamama projesinin ve muhafazakar Kemalizmin İslam düşmanı temsilcisi İslamoğlu, 30 Ağustos dolayısıyla Twitter'da bir paylaşım yaparak M. Kemal'i savundu.

İslamoğlu’nun paylaşımı şöyle:

SAKARYA DESTANINA SELAM

- kinini din edinenlere rağmen -

Atatürk bu coğrafyanın tarihine damga vurmuştur, tıpkı Alparslan, Osman Gazi ve Fatih gibi. Atatürk masum ve kutsal değildir, insandır, eleştirilebilir.

Fakat onu Deccallaştırmak ideolojik yobazlıktır, şeytanlıktır.

Zirveye çıkan ihtiraslar

Sosyolog Müfit Yüksel, İslamoğlu’nun paylaşımını alıntılayarak, “Nefsine olan tapınman ve zirveye çıkan ihtirasların nihayet seni nerelere savurdu.

İslâmi kesim içinde Lord ve Kont olmak istiyordun. Sonuçta çöpe döndün. Lordluk/Kontluk hevesi kursağınızda kaldı." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
20
açık
Namaz Vakti 17 Eylül 2021
İmsak 05:13
Güneş 06:39
Öğle 13:04
İkindi 16:33
Akşam 19:18
Yatsı 20:39
Günün Karikatürü Tümü