İslam düşmanı Kemalist Zeliha Gizem Sayın, Kadir Has Üniversitesi’nde namaz kılınan alana ayakkabısıyla girdi.

Öğretim görevlisinin yaptığı terbiyesizlik, Müslüman öğrenciler tarafından protesto edildi. "İslami Hareket Engellemez" sloganı atan öğrencilere karşılık Kemalist öğrenciler ise "Türkiye Laiktir Laik Kalacak" sloganıyla karşılık verdi.

Küfürde azınlıkları her geçen gün artıyor

Bunlar kimin okulu: MEB, özel okullarda 'Noel, Cadılar Bayramı ve Paskalya kutlamayı' yasakladı Bunlar kimin okulu: MEB, özel okullarda 'Noel, Cadılar Bayramı ve Paskalya kutlamayı' yasakladı

Dinine, kültürüne, değerlerine, tarihine ve toplumuna yabancılaşmış ve her fırsatta da İslam’a ve İslami değerlere hakaret etmeyi meziyet addeden Kemalistler, iktidarın da Kemalist rejimi besleyen tavrından cesaret alarak düşmanlıklarında sınır tanımıyor.

Salyalarını akıta akıta İslam’a, Müslümanlara ve mukaddes olan her şeye Haçlı’nın bile yapmadığı iğrençlikte ve adilikte saldırıyorlar.

Karşılarına çıkan her zorluğu milletin desteğiyle aşan ve makamlarını muhafaza etmeyi başaran iktidar sahipleri, kendilerine fırsatın her türlüsü verilmesine rağmen 15 Temmuz sonrasında gereken tavrı gösteremedi, milletin beklentisini karşılayamadı. Kemalist rejimin tüm unsurlarıyla bu topraklardan silinmesinin imkânı ellerindeyken, bunu yapmadıkları gibi bir de üstüne Kemalizm güzellemeleri yapılıp duruldu. Hem de bunu “Kemalizm’e karşıyız” derken banisine methiyeler düzmek suretiyle yaptılar. Her sene daha da kötüye giden bu hal, artık kutuplaşmayı ve ardından hakla batılın birbirinden ayrılmasını da beraberinde getiriyor.

Kemalistler, 100 senedir kurdukları Allahsız düzende tam manasıyla at koşturamamanın acısıyla İslam'a ve Müslümanlara saldırırken, iktidar, sessizliğe gömülüyor, artık Kemalist rejimin büyük bir problem haline dönüşmesi karşısında üç maymunu oynuyor. Yaklaşmakta olan hesaplaşmayı sürekli tehir ederek Allahsız Kemalistlerin ekmeğine yağ sürüyor.

Müslümanlar ile Batıcı Kemalistler arasındaki hesaplaşma er yahut geç hem de bütün şiddetiyle gerçekleşecek. Bu hesaplaşma sadece üniversitede değil, Türkiye'nin her karesinde Müslüman Anadolu eliyle olacaktır.

Baran Dergisi