Her fırsatta Allah Resûlü’ne saldıran İslâm düşmanı Charlie Hebdo’nun Türkiye’deki depremle dalga geçtiği karikatüre, Pakistanlı Dost Khan’dan cevap geldi!

Charlie Hebdo, memleketteki depremle aklınca dalga geçip, “Türkiye’de deprem, tank yollamaya gerek bile yok” yazılı bir çizim yayınlamıştı.

Dost Khan, depremden zede almış bir binanın içinden yumruk ve al bayrağı çıkartarak dayanışma mesajı verdi. Bayrak bize kalsın, yumruk komple Charlie Hebdo’ya gitsin. Charlie Hebdo’nun dangalak kadrosu o yumrukla ne yapacağını iyi bilir.

Senegal ve Fildişi Sahili Cumhurbaşkanlarından, Erdoğan'a tebrik mesajı Senegal ve Fildişi Sahili Cumhurbaşkanlarından, Erdoğan'a tebrik mesajı

Bu arada Yunanistan da Charlie Hebdo’nun aşağılık havlamalarına karşılık verdi. Yunanistan'ın önde gelen gazetelerinden Kathimerini, Türkiye'nin 10 ilini yıkan ve binlerce vatandaşın hayatını kaybettiği deprem ile ilgili yayınlanan karikatürde Türk halkının yanında olduklarını vurgulayarak “Hepimiz Türk’üz” ifadesine yer verdi.