İslam'a, Müslümanlara hakaret eden, Peygamber Efendimiz'e ağıza alınmayacak çirkin sözler eden, İsrail'e sürekli desteğini gösteren alçak Recep Baltaş, gelen tepkilere rağmen herhangi bir işlem yapılmadı. Çünkü Recep Baltaş ve onun gibi Kemalperestler, kokuşmuş Kemalist rejimin İslam'a olan düşmanlığından güç alarak İslam'a ve Müslümanlara saldırıyor.

5816 zulmüne uğrayan Ahmet Bostancı tahliye edildi 5816 zulmüne uğrayan Ahmet Bostancı tahliye edildi

Daha önce yabancı bir kadın sosyal medya kullanıcısının Türkiye'de İslam'ın yaşanış şeklinden övgüyle bahsettiği paylaşıma yanıt olarak İslam'ı 'geri kalmış din' olarak niteleyip, "Siz (Mülteciler) bile Müslüman ülkeleri tercih etmiyorsunuz. Aslında Müslümanlar Batı'ya yolculuklarında kelimenin tam anlamıyla ölüyorlar. İslam kaybetti" ifadelerini kullanan YouTuber Recep Baltaş, Gazze Şeridi'nde adeta soykırıma uğrayan Müslümanlara da nefret kustu.

'Technopat' isimli YouTube kanalında yayınlarına devam eden Baltaş, İsrail'n katliama başlamasının ardından, "Tek yol İsrail" şeklinde paylaşım yaptı.

Baltaş ayrıca kendisine tepki gösteren kullanıcılara, "Sizlerin karşısında olan herkes dostumdur""Üzülme sıra sana da gelecek. Ve hiçbir şey yapamayacaksınız bugün olduğu gibi. Ancak buradan havlarsınız İsrail'e" gibi skandal yanıtlar da verdi.