AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Cüneyt Yüksel’in olduğu iddia edildi.

AK Parti 7 Ocak 2024 Pazar Günü, İstanbul Haliç Kongre merkezinde yerel seçimler için bir çok il ve ilçe de adaylarını açıklamaya hazırlanıyor. AK Parti’nin Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel olduğu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından isminin pazar günü açıklanacağı öğrenildi.

Milletin sesine kulağını tıkayan AKP'li Cüneyt Yüksel'den rezil poz!

28 Mayıs 2023 seçimleri ertesinde Tekirdağ AK Parti Belediye başkanı Cüneyt Yüksel, Müslümanlara hakaretler eden Melek Mossu'ya konser verdirtmişti.

Konserinde bacaklarını göstererek kadınların özgür olduğu ve kimseye ihtiyacının olmadığını söyleyerek orta parmak hareketi yapmasıyla tanınan ahlaksız Melek Mosso, geçtiğimiz seçimlerde de oy kullanmaya giderken AK Partili kadınlara küfür eden kadının kıyafetlerini birebir giyerek sosyal medyadan fotoğraf paylaşmış ve "Seçim kombinim hazır" notunu düşmüştü.

Milletin “konser iptal edilsin” çağrılarına kulak asmayan Cüneyt Yüksel, konserde Mosso’yla hem şarkı söyledi hem de sarılarak elini öpmüştü.

Avukat Gülden Sönmez: Gazze'nin çığlıklarını duyuyoruz, seçim propagandanızı değil! Avukat Gülden Sönmez: Gazze'nin çığlıklarını duyuyoruz, seçim propagandanızı değil!

GÖREVDEN ALINMIŞTI

Melek Mosso konseriyle gündeme gelen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, görevden alınmıştı.

Görevden alınmasına rağmen Yüksel'in yeniden aday gösterilme ihtimali büyük tepki topladı.