Başörtülüler bu ülkeden özür dileyecekmiş!

Memlekette başörtülülere yaptıkları zulmü unutan pişkin Levent Gültekin, "Başörtülülerden ne kadar özür dilenmesi gerekiyorsa, başörtülülerin de ülkeden özür dilemesi gerekiyor.” dedi.

Siyaset 16.11.2021, 12:42
Başörtülüler bu ülkeden özür dileyecekmiş!

Kemal Kılıçdaroğlu’nun helalleşme çıkışını yorumlayan Levent Gültekin, tepki çeken ifadeler kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partilerinin geçmişte toplumda açtığı yaralardan dolayı helalleşme yolculuğuna çıkma kararı aldığını duyurmuştu. Sosyal medya hesabından bir video paylaşan Kılıçdaroğlu, "Helalleşmek geçmişi değiştirmez ama geleceğimizi kurtarır. Geçmişte partimizin de hataları oldu; helalleşme yolculuğuna çıkma kararı aldım." dedi.

Gazeteci Levent Gültekin, Kılıçdaroğlu'nun helalleşme çıkışının ardından verdiği örnekle başörtülü vatandaşları hedef aldı.

Kılıçdaroğlu'nun Kürtlerden, Alevilerden veya başörtülerden özür dilemesinin asıl mesele olmadığını ifade eden Gültekin, pişkin pişkin "Başörtülülerden ne kadar özür dilenmesi gerekiyorsa, başörtülülerin de ülkeden özür dilemesi gerekiyor. Onların oylarıyla insanların hayatı mahvoldu. Çünkü onların oylarıyla ülke yedi yıldır yıkıma sürükleniyor, milyonlarca insanın hayatı mahvoldu. Onların oylarıyla yüz binlerce insan KHK ile açlığa mahkûm edildi. Demokrasinin, adaletin felsefesi yerle bir edildi." dedi.

Yorumlar (2)
x 1 yıl önce
bu kimula cahil olduğu belli
Yiğit 1 yıl önce
Levent beycik doğru söylüyor başörtülüler ve dindar kesim chp den özür dilemeliki tarih tekerrür etsin yere batacası zihniyet zülmüne devam etsin
Namaz Vakti 03 Şubat 2023
İmsak 06:39
Güneş 08:06
Öğle 13:23
İkindi 16:04
Akşam 18:29
Yatsı 19:51
Günün Karikatürü Tümü