Faşist Ümit Özdağ’dan Soylu’ya: Görevin bittiği zaman tutuklanacaksın

Özdağ, Soylu’ya hitaben, "Senden korkan senin gibi olsun. Sen kriminal bir adamsın. Bu görevin bittiği zaman tutuklanacaksın kardeşim." dedi.

Siyaset 06.05.2022, 11:03 06.05.2022, 11:25
Faşist Ümit Özdağ’dan Soylu’ya: Görevin bittiği zaman tutuklanacaksın

Irkçı faşist Ümit Özdağ, partililere bir kez daha çağrıda bulundu: “Saat 11.00’de İçişleri Bakanlığı’na tek başıma gideceğim. Bu süreci sosyal medya hesaplarımdan canlı olarak izleyebilirsiniz. Partililerimiz ve vatandaşlarımızın İçişleri Bakanlığı önüne gelmemelerini rica ediyorum.”

Provokatörlük yapan Özdağ, kendisini durduran emniyet görevlilerine çıkıştı ve “Beni aileme küfretmek senin haddine mi? Türkiye tarihinin en büyük kriminalisin. Geliyorum Süleyman bekle!” dedi.

Özdağ, Soylu’ya hitaben şunları söyledi: “İçişleri Bakanı Süleyman Soylu liderliğinde, Zafer Partisi’ne komplo kuruluyor. Dün Soylu’nun bana ve aileme yaptığı hakaret bu operasyonun işaret fişeğidir. Yemek yediğimi restoranlardan kredi kartı bilgilerimi toplatmadın mı? Senden korkan senin gibi olsun. Sen kriminal bir adamsın. Bu görevin bittiği zaman tutuklanacaksın kardeşim. Hadi el mi yaman bey mi yaman? Bundan sonra seninle Süleyman bu iş, ikimizden birisi ölene kadar devam edecek. Ya sen özür dilersin ya da bu kavga sonuna kadar devam eder. Ama provokasyonları deneme. Her girişimini ağzına tıkarım.”

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 27 Ocak 2023
İmsak 06:45
Güneş 08:13
Öğle 13:22
İkindi 15:57
Akşam 18:21
Yatsı 19:43
Günün Karikatürü Tümü