Yeniden Refah Partisi'nin Facebook sayfası 'aşı karşıtlığı' nedeniyle kapatıldı

Korona virüsü ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Fatih Erbakan'ın genel başkanı olduğu Yeniden Refah Partisi'nin resmi Facebook sayfası kapatıldı.

Siyaset 19.02.2022, 19:15 19.02.2022, 18:43
Yeniden Refah Partisi'nin Facebook sayfası 'aşı karşıtlığı' nedeniyle kapatıldı

Yeniden Refah Partisi, resmi Facebook sayfalarının partinin genel başkanı Fatih Erbakan'ın korona virüsü ile ilgili paylaşımları nedeniyle kapatıldığını duyurdu. Yapılan açıklamada "Partimizin resmi Facebook sayfası kapatıldı! Onlar sesimizi kısmaya çalışsalar da bizler çok daha gür bir şekilde doğruları söylemeye devam edeceğiz" ifadeleri kullanıldı.

“Gerekçe Erbakan'ın Covid-19 Hakkındaki Gerçekleri Haykırması”

Paylaşımda, "Onlar istiyor diye pes edecek değiliz. Milli görüş çizgisinde yola devam. Partimizin Facebook sayfası, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan'ın 'Covid-19 hakkındaki gerçekleri ve doğruları haykırması' gerekçe gösterilerek kapatılmıştır. Onlar sesimizi kısmaya çalışsalar da bizler çok daha gür bir şekilde doğruları söylemeye devam edeceğiz." ifadelerine yer verildi.

Öte yandan yapılan paylaşımda partinin yeni Facebook sayfasına da yönlendirme yapıldı.

Erbakan ''Yarı İnsan Yarı Maymun Çocuklar Doğabilir" Demişti

Fatih Erbakan, daha önce yaptığı açıklamalarda bazı aşılarda kullanılan mRNA teknolojisiyle ilgili ise, "mRNA demek insanın hücre çekirdeğine girmek demektir. Yarı insan yarı maymun çocuklar doğurmasına sebep olabilirsiniz. 3 kulaklı 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir" ifadelerini kullanmıştı.

Eşi ile birlikte korona virüsüne de yakalanan Erbakan, "Gerek eşim gerekse bendeniz, her sene sonbahar ve kış aylarında geçirilen üst solunum yolu enfeksiyonu hastalıkları ile aynı semptomlara neden olan bir hastalık için, her geçen gün kalp krizinden ölüm ve görme kaybı gibi korkunç yan etkileriyle karşılaşılan, faz aşamaları tamamlanmamış, ruhsatsız birtakım sıvıları kendimize enjekte ettirmediğimize şükrediyoruz. Şimdiye kadar aşı olmadık, bundan sonra da olmayı asla düşünmüyoruz" demişti.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 06 Şubat 2023
İmsak 06:37
Güneş 08:03
Öğle 13:23
İkindi 16:07
Akşam 18:33
Yatsı 19:54
Günün Karikatürü Tümü