Yahudilerin Filistin'i işgali ve Filistin halkına uyguladığı baskı uzun zamandır sömürgecilik olarak tanımlanıyor. Toprak ve doğal kaynakların çalınmasından milliyetçiliğe ve kapitalizme kadar Yahudiler, kendini sömürgeci taktik ve söylemlerle özdeşleştiriyor.

Terörist Yahudiler; savaş suçlarını sosyal medya üzerinden de yapmaya devam ediyor.Yahudi askerler, sadece Filistin’i talan etmiyor aynı zamanda yaptıkları katliamları sosyal medya ile de gösteriyor. Yıktıkları evlerde sevinç gösterileri, Filistinli bir çocuğu aşağılama, görevlilerle alay etme, Filistinli kadınların iç çamaşırlarını sergileme gibi insanlığa aykırı her türlü adiliği yapıyor ve bu sapıklar yaptıklarından zevk duyuyor.

Yahudilerin üç özelliği: Öldürmek, sahtekarlık ve hırsızlık

İsrail hükümeti, güya bu tür eylemlerden dolayı askerlerin cezalandırılacağını söylemiş olsa da bu tür insanlık dışı hareketlerin sürekliliği hayatlarını sahtekarlık, hırsızlık ve öldürmek üzere dizayn ettiklerinin gerçeğini bir kez daha ortaya koyuyor.

İşgalci Yahudiler, sosyal medya uygulamalarının kendilerinden taraf olmasının da ekmeğini yiyor. Kullanıcılarına halihazırda etkileşimde bulundukları içeriklerden daha fazlasını göstermek üzere tasarlanmış sosyal medya algoritmalarını kendi çıkarlarına göre kullanıyor.

Middle East Eye'ten Samar El Masry’in haberine göre, bu tür paylaşımlarda Filistinliler kötü, Yahudiler ise masum olarak gösteriliyor. Filistinliler ve Hamas terör örgütü olarak gösterilmeye çalışılırken, Siyonizm ve Yahudilik de iyi gösterilmeye çalışılıyor.

Kendi kurdukları düzende Hamas’ı itibarsızlaştırıyorlar

Filistin’deki internet kesintileri ve gazetecilerin öldürülmesi de terörist Yahudilerin işlerini daha da kolay hale getiriyor. Batı’da birçok gücü arkasına alan terörist Yahudilere sadece yalan ve iftira kalıyor. Filistinliler hadiseleri aktaramazken, hadiseleri istediği yöne çeken terörist Yahudiler, filtrelenme sayesinde istediklerini yazıyor, istediklerini silebiliyor. Gazze’den gelen sesleri rahatlıkla susturan Batı medyası ve terörist Yahudiler, yanlış bilgilerin de yayılmasına imkân sağlıyor.

Bunlardan biri de Hamas’ın bebeklerin kafasını kestiği yalanı, Yahudilerin festivalde katledilmesi yalanı veya toplu tecavüz yalanı... Ancak kendilerinin yaptıkları bu tür suçlamalarla Hamas’ı itibarsızlaştırmaya çalıştılar.

Ayrıca, BM Filistinli mülteciler ajansı UNRWA hakkında yayılan yalanlar sebebiyle, Gazze'deki kriz daha da büyüdü ve küresel yardım kesintilerine yol açtı.

Terörist Yahudiler, bunları yaparken silah olarak da antisemitist kavramını kullanıyor. Böylece Filistinlileri öldürmeyi de haklı bir sebep olarak görmenin yolunu açıyorlar.

Ahlaki değerlerin hiçe sayıldığı sosyal mecralara denetleme şart! Ahlaki değerlerin hiçe sayıldığı sosyal mecralara denetleme şart!

Middle East Eye'ten Samar El Masry’in haberine göre, Gazze’de katliam yaşanırken, yavaş yavaş, dezenformasyon yayılmaya devam ediyor ve meşrulaştırılırıyor, savaş suçları normalleştiriliyor, mazeretler üretiliyor ve daha fazla Filistinli öldürülüyor. Bunların hepsi olurken, İsrail uluslararası alanda sömürgeci mikro-aktörlere ilham vermeye ve Filistinlilerin katledilmesini dünyaya haklı çıkarmaya devam ediyor.

Kısacası bilgi kaynakları ve araçları Siyonist Yahudiler lehine hareket ettiği müddetçe, Yahudinin borusu ötmeye devam edecek. Gerçekler ise, çevirimdışı sayfalarda yok olmaya mahkûm olacak.

Baran Haber