İslam dünyası sustukça kuduz kafirler azıyor: Hollanda'da Kur'an-ı Kerim'i yırttılar!

Paludan'ın alçaklığına karşı İslam aleminden ses çıkmayınca kuduz kafirler iyice azmaya başladı. Pegida isimli İslam karşıtı grubun Hollanda lideri Edwin Wagensveld, Lahey'de Kur'an-ı Kerim yırttı.

Dünya 23.01.2023, 16:10 23.01.2023, 16:18
İslam dünyası sustukça kuduz kafirler azıyor: Hollanda'da Kur'an-ı Kerim'i yırttılar!

İslam düşmanı alçak Rasmus Paludan, İsveç'te Türkiye'nin Stockholm Büyükelçiliği önünde kendisine verilen izinle Kur'an-ı Kerim'i yakmıştı. Danimarka ve İsveç çifte vatandaşı olan alçak Paludan'ın bu alçaklığına karşı İslam aleminden ses çıkmayınca kafirler iyice kudurmaya başladı.

Kuran'ı Kerime yapılan alçak saldırılara bir yenisi daha eklendi.

MÜDAHALE BİLE ETMEDİLER

Hollanda'da da yeni bir provokasyon yaşandı. Pegida isimli İslam karşıtı grubun Hollanda lideri Edwin Wagensveld, Lahey'de Kur'an-ı Kerim yırttı. Daha önce de iki kez aynı şeyi yapan ve gözaltına alınan Wagensveld'e bu kez müdahale bile edilmedi.

PEYGAMBER EFENDİMİZ'E HAKARET ETMİŞTİ

54 yaşında Wagensveld, geçtiğimiz aylarda megafon kullanarak Peygamberimize hakaret etmiş, polis tarafından gözaltına alınmıştı. Polisin hazırladığı dosyaya göre bunun Müslüman topluluğuna bir hakaret olarak kabul edilebileceği aktarılmıştı. Dosya incelendikten sonra Wagensveld, herhangi bir suç işlemediği gerekçesiyle serbest bırakılmış ve yargılanmamıştı.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 02 Şubat 2023
İmsak 06:40
Güneş 08:07
Öğle 13:23
İkindi 16:03
Akşam 18:28
Yatsı 19:50
Günün Karikatürü Tümü