Küresel Teröristler Toplandı!

Terörizm ne terörist kim?

Batı Alemi 15.06.2012, 11:21 15.06.2012, 11:36
Küresel Teröristler Toplandı!

Yasal olan ne? Kime göre ve nasıl? Yasa kimin yasası, yasadışı olan kim? Terörizm ne terörist kim? Barbarlığın anatomisi çıkarılacak olsa NATO üst başlıklı ABD ve İsrail kolonileri başı çeker. Ve yine musibet hesabı yapılsa, “ABD’nin insanlığın başına gelmiş en büyük musibet” olduğu rahatlıkla teyid edilebilir. Bu çerçevede en güçlü terörist devlet ABD barbarlıkta sınır tanımadığı gibi, eşkıyalıkta ve yağmacılıkta da sınır tanımamaktadır. Batı’nın gayrimeşru çocuğu olan ABD, İsrail lobilerinin etkisi ve gücü ile tüm dünyayı rezil eden, tarumar eden, hasta eden, topraklarını kurutup zihinlerini hadım eden iğrenç bir pisliktir ve en kısa zamanda yeryüzünden “izi kalmayacak” şekilde silinip süpürülmelidir. Bunun da tek yolu vardır; ABD ve İsrail’den gerçekten ve samimi olarak tüm bağları koparıp yepyeni bir nizâma ve yepyeni bir mücadele sahasına girmektir.

Müslüman’ın tek yasası vardır İslâm; “Her şey O’ndan”  hikmetinden payla yasal olan İslâmî olan, yasadışı yani gayrimeşru olan ise İslâmî olmayan, yani İslâm’dan uzak olan. Hâl böyle olunca önceki hafta İstanbul’da toplanan “Yasadışı Terör Örgütü NATO Üyeleri” çöreklendikleri topraklarda hangi eşkıyalıkları, hangi terör faaliyetlerini gerçekleştirmek için, ne demeye toplandılar belli.

Türkiye’nin ABD ile eşbaşkanlığını yürüttüğü Terörle Mücadele Küresel Forumu 07 ve 08.06.2012 tarihlerinde toplandı. Haberlere bakılınca mevzu anlaşılıyor; “İstanbul'da yapılan "Terörizmle Küresel Mücadele Forumu"nun açılışında konuşan ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, "İnsan haklarını ihlal eden ve hukukun üstünlüğünün altını oyan ülkeler, bunu terörle mücadele adına yapsalar bile, radikalizmi besliyor, aşırı gruplara propaganda malzemesi veriyor ve nihayetinde büyük çabalarımızı boşa çıkarıyorlar" dedi.( www.cnnturk.com) Yasadışı terörist örgüt ABD’nin Dış İlişkilerinden sorumlu çetebaşı Clinton sıralıyor bunları. Çevresine korkutarak, yıldırarak, acıtarak yığdığı zevata, yağdanlık takımına emri vaki halinde hem yapacaklarını hem de yapmadıkları takdirde onların hangi konumda olabileceklerini açık açık söylüyor. Aynı konuşmada devam ediyor baş Harami “Uluslararası işbirliği marifetiyle terörün finansmanının engellenmesinde, yeni ve etkili terörle mücadele yasalarının çıkarılmasında, hava ve deniz yolu güvenliğinin sağlanmasında önemli ilerleme sağlandığını söyledi. Clinton, son on yılda dünya çapında 120 binden fazla terör şüphelisinin yakalandığını, bunların 35 binden fazlasının mahkum olduğunu, Usame bin Ladin'in öldürüldüğünü hatırlatarak, "Birlikte yaptığımız işler sayesinde vatandaşlarımız artık daha büyük güven içinde." Topyekûn İslâm alemini terör sahası ve Müslümanların ABD ve İsrail gibi yağmacıların saldırılarına karşı koymasını da terörizm addediyor Baş terörist Clinton kaltağı. Neredeyse bir şehir kadar insanı ve yine neredeyse tamamı Müslüman olan 120 bin kişiyi gözaltına alıp mahkûm ettiğini söylüyor kaltak. Neyin terörizmi, neyin düşmanı bunlar. Guantanomo’da sayısız insan işkenceden geçmişken ve yine sayısı belli olmayan ABD-İsrail işkence üslerinde insanlar tarihte örneği görülmeyen bir vahşetle öldürülüp, işkence edilirken ve bu barbar çetenin sicili bunlarla kabarıkken geçmiş, Başharami ne diyor? Ve O’nun ortakları da hep bir ağızdan, onun ağzından çıkanları olumluyor ve bu baş haraminin bağlı olduğu yasadışı örgütün yasadışı faaliyetlerinden korktukları içinde gıkları çıkmıyor. Yağmacı, Suriye’nin meşru hükümetini terörist addediyor bunlarda öyle. Yağmacı, Suriye’de Paralı askerler vasıtası ile binlerce Suriyeliyi öldürüp, Suriye hükümetini medya marifeti ile zor durumda bırakıyor bunlarda öyle. Yağmacı Uludere’de, Kerkük’te, Musul’da, Şam’da plan üstüne plan, katliam üstüne katliam yapıyor bunlar seyrediyor ve neredeyse “buyurmaz mısınız bir daha yapın” diyecekler. Ne diyelim eskinin Kırk haramileri daha namuslu idi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 08 Şubat 2023
İmsak 06:35
Güneş 08:01
Öğle 13:23
İkindi 16:09
Akşam 18:36
Yatsı 19:56
Günün Karikatürü Tümü