Dr. Salih Selman’dan İslami değerleri aşağılayanlara: Onları dövmek en büyük zikir olur

İslami değerleri aşağılayan İslam düşmanlarına ne kadar tepki gösterilse nafile. Kemalist rejimin hukuku ancak onlara yarıyor. Bu rejimin hukuku içerisinde at koşturmaya devam eden İslam düşmanlarına gösterilmesi gereken aksiyoner tavrı Dr. Salih Selman söyledi: Onları dövmek en büyük zikir olur

Eğitim 13.05.2022, 16:14 13.05.2022, 16:18
Dr. Salih Selman’dan İslami değerleri aşağılayanlara: Onları dövmek en büyük zikir olur

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde gelenek haline gelen, cübbe ve sarık giyilerek İslami değerlerle alay edilen “İnek Bayramı" etkinliğine bir grup Müslüman tepki gösterdi. Elbette en güzel tepki orada İslam’la alay eden ahlaksızın oradan yaka paça indirilmesiydi fakat Müslümanlar bu konuda da gereken müdahaleyi göstermiyor.

Kemalist rejim tarafından beslenen İslam düşmanları bu rejimin hukuku içerisinde at koşturmaya devam ediyor. Haliyle iş aksiyoner Müslümanlara kalıyor.

Asıl gösterilmesi gereken tavrı Dr. Salih Selman açıklamış. İslami değerlerle alay edenler için “Ankara Siyasala bu sene serbest dövüşçüler sınavı kazanarak Allah için girsin. Seneye bunları iyi bir dövsünler, bir daha çıkamasınlar, haydi gençler. O okulun öğrencisi olsaydım, her sene onları oradan indirmeye giderdim. Gece sakinlikte zikrimi yaparım, gündüz şeytanlaşanları görünce, tesbihimi bırakır, yumruğumu sıkar, üstlerine atılırım. Onları dövmek en büyük zikir olur.

Kaynak: Baran Haber
Yorumlar (2)
Taha 7 ay önce
İşte gösterilmesi gereken tavır bu
sultan 7 ay önce
Allah razı olsun hocamızdan
Namaz Vakti 29 Kasım 2022
İmsak 06:30
Güneş 08:00
Öğle 12:57
İkindi 15:23
Akşam 17:44
Yatsı 19:09
Günün Karikatürü Tümü