DEÜ Rektörü sapığı da ahlaksızı da koruyor

Daha önce Meryem Annemize iftira atan sapık Cihat Kısa'ya sahip çıkan Dokuz Eylül Üniversitesi rektörü bu kez de ahlaksız Melek Mosso'ya sahip çıkarak Bahar Şenliğine davet etti.

Genel 29.05.2022, 10:59
DEÜ Rektörü sapığı da ahlaksızı da koruyor

Dokuz Eylül Üniversitesi'nde ( DEÜ ) Bahar Şenlikleri adı ile düzenlenecek olan konserlerde ahlaksız şarkıcı Melek Mosso da sahne alacak.

Müslümanların tepkileri ile Isparta'da 3 Haziran'da vereceği konser Ak Partili Belediye Başkanı tarafından iptal edilen Melek Mosso'ya sahip çıkan çıkana.

Kültür ve Turizm Bakanlığının da sahip çıktığı sözde sanatçıya eski Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı olan DEÜ rektörü Nükhet Hotar da sahip çıkarak DEÜ'yü ahlaksızlığa açtı.

Daha önce Hz. İsa ve Meryem Annemize iftira atan DEÜ İlahiyat görevlisi sapık Cihat Kısa'ya sahip çıkan rektör bu kez de ahlaksızlığa sahip çıktı.

Rektör'ün sahip çıktığı ahlaksız Melek Mosso bu akşam ( 29 Mayıs Pazar ) saat 21.00'de DEÜ Buca Tinaztepe Yerleşkesi'nde konser verecek.

Ahlaksız Melek Mosso'nun ahlaksızlığını yayması için ilim ve irfan yuvası (!) Dokuz Eylül Üniversitesi'ni aç aç gazinosuna çeviren Rektör'ün konserde ne yapacağı merak konusu...

Yorumlar (1)
Abdullah Cömert 9 ay önce
Tek kelimeyle yazık.!

Âyinesi işidir kişinin lafa bakılmaz.

Allah'a cc. hesap verme gibi bir derdi olmayanlar bacada tünüyorlar.

Hayır, daha vahim olan, ahlâksızlığa hizmet eden bu tür saçmalıkları güyâ ahlâki değerlere sahip çıkma iddiasındakilerin himâye etmesi.
Namaz Vakti 29 Ocak 2023
İmsak 06:43
Güneş 08:11
Öğle 13:22
İkindi 15:59
Akşam 18:23
Yatsı 19:46
Günün Karikatürü Tümü