Kibirli doktor hastayı aşağıladı: Sen kimsin de bana soru soruyorsun?

Hastalarına tepeden bakan kibirli doktor, kendisiyle konuşmaya çalışan kadın hastanın üzerine yürüdü. Kibir abidesi, "Sen kimsin de bana soru soruyorsun. Kim bu kadın ya. Bu ne manyaklıktır ya doktora soru sormak falan..." diyerek hastayı aşağıladı.

Genel 27.09.2022, 21:00 27.09.2022, 21:04
Kibirli doktor hastayı aşağıladı: Sen kimsin de bana soru soruyorsun?

İzmir'in Konak ilçesindeki Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan bir doktor tahlil sonucunu göstermek isteyen kadın hastasının üzerine yürüdü. 

Beyaz önlüğü giyen kibir abidesine dönüşüyor. "Küçük dağları ben yarattım" edasındaki doktor, yanında çocuğu da olan kadın hastanın üzerine yürüdü. Henüz nedeni bilinmeyen tartışma anları saniye saniye hastanedeki diğer vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla çekildi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler büyük tepki çekti.

Görüntülerde doktor, "İşim var sanane. Yöneticim çağırdı. Sana hesap mı vereceğim? Sanane. Sen kimsin? Sen kimsin de bana hesap soruyorsun. Çağırın şu güvenliği. Kim bu kadın ya. Sen kimsin de bana hesap soruyorsun. Niye dokunuyorsun bana. Bu ne manyaklıktır ya doktorla konuşmak falan..." dediği duyuluyor. 

Sosyal medyaya düşen görüntülerde kadın hastanın çocuğunu tartışmadan korumak için doktorun yanından uzaklaşmaya çalıştığı, "çocuğumun yanında niye böyle yapıyorsun" diye serzenişte bulunduğu görülüyor. 

Öfkeden deliye dönen sorunlu doktoru bu esnada civarda bulunan hastalar ve personeller sakinleştirmeye çalıştı ancak başarılı olamadı.

Yorumlar (2)
Yasin Özdikici 2 ay önce
Selâm ile...
Belirli bir meslek örgütünü ön plana çıkarmadan haber yapmak... Kötüye "kötü", "şer" demek daha doğrudur. Bir meslek değil de ".... koskoca kitap yükü taşıyan eşeğin durumu gibidir." meâlindeki sır gibi; mesleği belki sadece sıfat olarak kullanarak şahsa işaret etmek gerek. Allah'a emanet olunuz...
EkremErkek 2 ay önce
Pisi haram
Namaz Vakti 28 Kasım 2022
İmsak 06:29
Güneş 07:59
Öğle 12:57
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Günün Karikatürü Tümü