Malumun ilâmı: Ahlaksız Gülşen sayesinde lağım patladı, şimdi de Müjde Ar içini döktü!

Sapık Gülşen’in kervanına Yeşilçam’ın et teşhircisi ahlaksız Müjde Ar da katıldı. Arsız Ar, Halk TV canlı yayında "Ben sürtüğüm." dedi. Bu kokuşmuş rejim her geçen gün hasta ruhlu sapıklar üretmeye devam ederken, iktidar elini kolunu sallayıp bu vaziyeti izleyecek mi, yoksa arkasındaki Müslüman Anadolu ile birlikte bu lağımı kökten temizleyecek mi?

Genel 28.08.2022, 14:20
Malumun ilâmı: Ahlaksız Gülşen sayesinde lağım patladı, şimdi de Müjde Ar içini döktü!

Sanatçı olamayınca vücudunu teşhir ederek ekranlarda kalmaya çalışan sapık Gülşen’in kervanına Yeşilçam’ın et teşhircisi ahlaksız Müjde Ar da katıldı.

Arsız Ar, Halk TV canlı yayında "Ben sürtüğüm. Sürtük diye film de yaptım. Çok merak ediyorlarsa buyursunlar seyretsinler, ne anlama geliyor." dedi.

Sürtüklerin turnusol kâğıdı Gülşen sayesinde ve geçtiğimiz aylarda da Erdoğan’ın “sürtük” demesi karşısında memlekette ne kadar sürtük, fahişe, namussuz, ahlaksız varsa başlarını dışarı çıkarmaya başladı.

Müslümanlara tanımladıkları ne kadar hakaret varsa hepsinin kendilerinde vücut bulduğunu görmeyen et teşhircileri, kendilerindeki sapıklığı da Müslümanlara yamamaya çalışıyor.

Kemalistlerin ahlaksızlık lağımı patladı ve bu patlama sayesinde kokuşmuş Batıcı rejimin de değişmesinin gerektiği bir kez daha açığa çıktı.

Bu kokuşmuş rejim her geçen gün hasta ruhlu yaratıklar, dinden ahlaktan sıyrılıp Müslümanlara zarar vermeye başlayan tipler üretmeye devam ederken, iktidar elini kolunu sallayıp bu vaziyeti izleyecek mi, yoksa arkasındaki Müslüman Anadolu ile birlikte bu lağımı kökten temizleyecek mi?

Yorumlar (1)
Semra 1 ay önce
Sürtükler kendilerine sürtük İmam hatiplilere niye sapık diyorlar Bunlar organlanrıyla tutunuyorlar para kazanıyorlar Gülşende öyle Kaç kişiden geçmiş Müjde onun gibiler sayısızca tamamda başkalarına sapık demeye haklarıy yok bunlar lağım fosptik çukuru sözleri ruhları herşeyleri bu başıboş köpekler haddini bilmeli yada bildirilmeli bu kuduzları taşımak zorundamıyız çekmek zorundamıyız
20
açık
Namaz Vakti 30 Eylül 2022
İmsak 05:28
Güneş 06:52
Öğle 12:59
İkindi 16:18
Akşam 18:56
Yatsı 20:15
Günün Karikatürü Tümü