CHP'nin kanalı Halk TV, Kılıçdaroğlu'nu geri çeviren Muharrem İnce'yi hedef almaya çalışırken rezil oldu.

Sosyal medyada sahte bir hesaptan paylaşılan "Korkmaz Tavukçu" isimli bir Memleket Partisi PM üyesinin istifa mektubunu gerçek sanarak haberleştiren Halk TV, "Memleket'te Kılıçdaroğlu İstifası" başlığını kullandı.

Halk TV yorumcuları istifa mektubunu yorumlarken, programın sunucusu İpek Özbey gerçek olmayan istifa mektubunu canlı yayında son kelimesine kadar okudu.

Geçtiğimiz yıllarda da Halk TV yayınında Özlem Gürses, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye koronavirüs aşısı yapan "Gülnaz Şırınga" isimli bir hemşirenin darp edildiğini gündeme getirmişti. Ancak bu parodi haberin gerçek olmadığını sonradan anlayan Gürses özür dilemek zorunda kalmıştı.

“Las Vegas’ta dev ekranda gösterildi” yalanına kandılar

Yine geçtiğimiz aylarda da CHP’nin çöplük medyası, Kemal Kılıçdaroğlu’nun yemeğin etli kısmını sofrada yanında oturan çocuğa çevirdiği videoyu servis edip, “Las Vegas’ta dev ekranda gösterildi” yalanını atmıştı. CHP’nin fonladığı medya ve diğer korkaklar, yalakalık yaparken faka basmıştı. 

Hesapta Kılıçdaroğlu’nun videosu Las Vegas’taki panolarda seyrediliyormuş. CHP destekçisi tüm hesaplar da Kılıçdaroğlu’nun ahmak avladığı enstantaneyi paylaşmıştı. 

Las Vegas’ta yayınlandığı iddia edilen videonun sahte olduğu ortaya çıkmıştı. Zihni örümcekli kemalistler yine rezillikleriyle başbaşa kaldılar.