İslam düşmanları azmaya başladı

İktidarın rehaveti ve Kemalistlere yakınlığı sebebiyle Kemalistlerin İslam'a ve Müslümanlara olan kin ve nefreti artmaya başladı. Yaptığı bir paylaşım dolayısıyla, bir grup İslam düşmanı, Hüseyin Gökalp'e saldırdı.

Hayat 11.11.2021, 18:13 11.11.2021, 21:06
İslam düşmanları azmaya başladı

İktidarın rehaveti ve Kemalistlere yakınlığı, Kemalistlerin İslam'a ve Müslümanlara olan kin ve nefretini açıkça göstermeye başlamalarına sebep oldu. Her biri kudurmuş köpek gibi etrafa saldırmaya başladı. Dün Kapalı Çarşı'da bir vatandaşa saldırılmasının ardından bugün de Konya'da İslâmî ilimler fakültesi öğretim üyesine bir saldırı yapıldı. 

Cumhuriyet Gazetesi 10 Kasım’da paylaşım yapan Selçuk Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Hüseyin Gökalp’i hedef gösterdi.

İslam düşmanlarından azgın bir ülkücü grup Gökalp’in üniversite kampüsündeki odasını basarak kavga çıkardı.

Öğretim üyesi Hüseyin Gökalp’in "Doğ ey güneş erit taştan adamı" paylaşımı sebebiyle Cumhuriyet Gazetesi öğretim üyesini adeta hedefe koydu.

Cumhuriyet ve yandaşlarının hedef gösterdiği Selçuk Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Hüseyin Gökalp’in odasına gelen bir grup odayı basmak istedi. Fakültedeki Müslüman öğrencilerin olaya müdahil olmasıyla beraber kavga çıktı ve Kemalistler fakülteden kaçmak zorunda kaldı.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 09 Aralık 2022
İmsak 06:38
Güneş 08:10
Öğle 13:01
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:09
Günün Karikatürü Tümü