Kemalist rejimin sapık hocası Celal Şengör neden kovulmuyor?

Birçok kez öğrencilere fiziki ve sözlü tacizde bulunan ve bunu marifetmiş gibi Zoom'da anlatan sapık Prof. Dr. Celal Şengör, ne ceza aldı ne de okuldan ihraç edildi!

Hayat 17.09.2021, 11:12 17.09.2021, 11:43

Sapık Prof. Dr. Celal Şengör, katıldığı Zoom etkinliğinde öğrencisine uyguladığı tacizi ‘anı anlatır’ gibi rahat bir şekilde anlattı.

İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Celal Şengör’ün 20 Ağustos’ta internete yüklenen, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada çokça paylaşılan videosu büyük tepki çekti.

Zoom toplantısına ait video kaydında sapık Şengör, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden bir öğrencisini taciz ettiği anları anlatıyor.

Şengör videoda şu ifadeleri kullanıyor: “O kadar kızdırdı ki, Saniye’nin eteğini kaldırdım. Kıçına bir tokat attım. Bu dehşete düştü. Baktım böyle bakıyor bana. Bana bak dedim, baban bunu yaptı mı dedim. Bana babam bile bunu yapmadı dedi. Heh dedim eksik kalmış, şimdi tamamlandı.”

İTÜ’lü öğrencilerden tepki

Video Twitter’da büyük tepki çekerken, “Marifetmiş gibi pişkin pişkin gülerek öğrencisine cinsel taciz uyguladığını anlatan Şengör’ün yaptığı cezasız kalmamalı” yorumları yapıldı. İTÜ Kadın Dayanışması Twitter hesabından da “Bizleri “terbiye” ettiğini sanan, akademide tacizi ve tecavüzü meşrulaştıran bu adamı okulumuzda istemiyoruz” paylaşımı yapıldı.

İlk sapıklığı değil

Daha önce de katıldığı bir canlı yayında kütüphanede gördüğü bir kızdan bahsederken “Orada bir kız gördüm. Abi inanılmaz güzel bacakları var. Kısacık bir etek giyinmiş dedim ya ben buna biraz daha yakından bakayım. Abi gittim ama bir bahane olması lazım. Ben yine aynı kitabı istedim” sözlerini kullanan Şengör büyük tepki çekmişti.

Kemalist kesim işine gelince linçliyor

Meselenin bir diğer tarafı ise şu; daha önce öğrencilerine sapıkça baktığını ifade eden sapık Şengör’e Kemalist kesimden tepki gelmemişti. Kılıçdaroğlu’na laf edince, Kemalist kesimden de saldırı yemeye başladı. Önceki tacizine susan kesim, iş kendi aleyhlerine dönünce linçlemeye başladı.

Yorumlar (0)
23
hafif yağmur
Namaz Vakti 02 Ekim 2022
İmsak 05:30
Güneş 06:54
Öğle 12:59
İkindi 16:15
Akşam 18:53
Yatsı 20:12
Günün Karikatürü Tümü