LGBT'li voleybolcu Ebrar Karakurt geçtiğimiz haftalarda kendisini 'Müslüman Türkler olarak sana tahammül ediyoruz' diyen 'Abdülhamit' isimli sosyal medya kullanıcısına 'Boş yapma Abdulhamid' diyerek yanıt vermişti.

Bu paylaşım üzerinden sadece sosyal medya kullanıcısına değil, Osmanlı padişahına ve İslami değerlere hakaret edilmişti. Hatta milli dedikleri voleybol üzerinden her fırsatta İslam’a ve İslami değerlere hakaret etmeyi de adet haline getirmişlerdi.

Kavala'nın yeniden yargılanma talebi reddedildi Kavala'nın yeniden yargılanma talebi reddedildi

Milletin spor takımlarında “LGBT’lileri istemiyoruz” ısrarına rağmen, başta Türkiye Voleybol Federasyonu olmak üzere TRT Haber vs medya ajansları Ebrar Karakurt’u ön plana çıkarmaya devam ediyor.

“LGBT ile mücadele edeceğiz, aileyi koruyacağız” diyerek kürsülerden haykıran Cumhurbaşkanı Erdoğan, İslami değerleri aşağılayan voleybol takımını ve takımın oyuncularını tebrik ederek onların ekmeğine yağ sürüyor.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda yayınladığı ‘100. yıl Marşı’ ile Mustafa Kemal’in yolundan gideceğini ilan eden Erdoğan, LGBT’lileri kutlayarak onlara da yeşil ışık yaktı.

Bu arada, Ebrar Karakurt Dezavantajlı Kız Çocukları İçin Bir Voleybol Akademisi kurmuş. Elbette denetlenmeyecek olan bu akademiye de bir tebrik yollar Erdoğan!

Devlet uyuyor, LGBT dernekleri gece gündüz gençleri ifsat ediyor

LGBT sapkınlığına devletin dur demesi gerek!

CETAD, çocukların cinsiyetlerini değiştirmeye yönlendiriyor

Çocukların cinsiyetleri değiştiriliyor! Aile Bakanlığı'ndan ve savcılıktan ses yok!

Rümeysa Kadak: LGBT hakları anayasamız ile güvence altına alınmıştır